طراحی جعبه چوبی فانتزی

” ساخت و تولید جعبه های چوبی فانتزی “

در ساخت جعبه های چوبی نهایت ظرافت و دقت به کار رفته تا ظاهری زیبا و بدون ایراد داشته باشد. ساخت جعبه های چوبی به گونه ای است که هیچگونه جای پیچ، میخ و یا درزی از بیرون جعبه های چوبی قابل مشاهده نمی‌باشد.
جعبه های چوبی تولید شده در کارگاهها که به دست تولید کنندگان می‌رسد کیفیت ظاهری مناسبی ندارد. بعد از مرحله اولیه تولید جعبه های چوبی، عملیات‌هایی‌ بر روی چوب استفاده شده در این جعبه‌ها انجام داده میشود و طی‌ مراحل خاصی‌ اضافات از قبیل کپک روی چوب و پوشال‌ های چسبیده به چوب را از روی جعبه های چوبی برطرف میشود و ظاهری زیبا برای جعبه های چوبی فراهم میشود.
در تضاد با استحکام ظاهری و زمختی جعبه های چوبی، بافت زیبا، طبیعی و لطیف چوب استفاده شده در جعبه های چوبی مشتریان زیادی را به استفاده از جعبه های چوبی برای کادو‌های فانتزی و استفاده هابی از این دست ترغیب می کند.
شاید بسیاری از مردم تصور کنند که تنها فاکتور مهم در طراحی جعبه های چوبی استحکام آن‌ می‌باشد. قابل ذکر است استحکام شرط اولیه و اساسی‌ برای تولید جعبه‌های صنعتی می‌باشد، اما عامل بسیار مهم در تولید جعبه های چوبی فانتزی ظاهر زیبا و شکیل بودن جعبه های چوبی است.

اولین چیزی که مشتری جعبه های چوبی و یا تولید کنندگان به آن اهمیت میدهند شکل بسته بندی جعبه های چوبی می‌باشد که اگر ظاهری زیبا و بی‌ نقص نداشته باشد مسلما در برداشت آنها از محصول اصلی‌ تأثیر گذار خواهد بود.

قیمت گذاری جعبه های چوبی

قیمت ساخت جعبه های چوبی به علت به کار بردن تخته چند لا، ورق چوب، تخته چوب و … می‌باشد. ما حداکثر سعی‌ خود را خواهیم کرد که با توجه به نیاز مشتری و درخواست وی بصرفه ‌ترین محصول را که باعث اقتصادی شدن قیمت جعبه های چوبی خواهد شد را پیشنهاد دهیم.

در تولید جعبه های چوبی با توجه به حساسیت حمل وسائل مختلف تمهیدات مختلفی‌ را برای بسته بندی محکم در داخل جعبه در نظر گرفته می شود. به عنوان مثال برای ساخت جعبه های چوبی که برای حمل یک موتور سیکلت صادراتی در نظر گرفته شده است حتما باید محل قرار گرفتن پایه یا جک به زیر جعبه های چوبی و پالت چفت شود. ما با بررسی و در نظر گرفتن این نیازها بهترین راه حل‌ را به مشتریان پیشنهاد خواهیم داد.

گروه تبلیغاتی ما این امکان را فراهم کرده است، تمام طرح و اندازه کار به سلیقه خود مشتریان باشد .

خلاقیت های خود را با ما در میان بگزارید .(ایده از شما تولید از ما)

جعبه کادو با طرح های زیبا

جعبه ی چوبی از بهترین بسته بندی هایی است که بشر در طول زمان از آن استفاده برده و استفاده میکند . از مزیت های جعبه های چوبی میتوان به مقاومت بالا و زیبایی و تنوع خاص این نوع بسته بندی میتوان ذکر کرد . از این نوع بسته بندی در صنایع مواد غذایی مثل شکلات و چای مورد استفاده قرار میگیرد و جزو بسته بندی هایی است که در تمام صنایع جزو محبوب ترین بسته بندی هاست و این نوع بسته بندی باعث خاص شدن محصول و فروش خوب آن میشود .

جعبه های چوبی برای بالا بردن راندمان فروش و برای بهتر دیدن محصول بسیار مورد استفاده قرار می گیرد امروزه برای ماندن بهتر این بسته بندی ارزشمند از دستگاه لیزر استفاده می شود که باعث خاص شدن این نوع بسته بندی می گردد. جعبه های چوبی به خاطر استقامت بالایی که دارند مزایای منحصر به فرد این نوع بسته بندی بسیار مورد علاقه خریداران است و توصیه می کنم که از آن استفاده شود چون باعث فروش بیشتر محصولات می گردد.

استفاده از جعبه های چوبی برای آجیل و خشکبار

جعبه چوبی یکی از بسته بندی های است که مورد پسند تولید کنندگان خشکبار و اجیل است علت این که انقدر جعبه های چوبی مورد توجه این صنف قرار گرفته این است که اولا جعبه چوبی بسیار زیباتر از جعبه مقوایی است و مقاومت جعبه های چوبی بسیار بالاتر از جعبه های مقوای و حتی هارد باکس است.

جعبه چوبی رو شما میتوانید حتی در تعداد کم هم سفارش دهید ولی جعبه مقوای رو نمیتوانید جعبه چوبی به خاطر قدیمی بودن این نوغ بست بندی نوعی نوستالزی ایجاد میکند و خریدار رقبته بیشتری به خرید محصول میکند جعبه چوبی همخونی بیشتری با خشکبار دارد تا جعبه های مقوای و هارد باکس جعبه چوبی بهترین گزینه از نظر تولید کنندگان در زمینه خشکبار به حساب می اید.

جعبه چوبی که در زمینه خشکبار مورد استفاده قرار میگیرد اقسام مختلفی دارد هم از لحاظ بزرگی وهم از لحاظ ضخامت چوب معولا برای وزن یک و دو کیلو از ضخامت سه میل استفاده میکنن و در وزنهای بالاتر از ضخامتهای بالاتر استفاده میکنند.

جعبه چوبی نیز تنوع رنگ بسیار دارد ولی معمولا از رنگهای تیره برای خشکبار استفاده میکنند جعبه چوبی برای خشکبار را در سایزهای مختلفی میسازند یعنی میشود جعبه چوبی را بزرگ وکوچک ساخت.

جعبه چوبی برای خشکبار واجیل را میتوان در شکلهای مختلف از جمله مربع ومستطیل و شش ضلعی ساخت وحتی میتوان براب شرکتها لوگوی هر شرکت را به صورت جعبه ساخت در جعبه چوبی را میتوان به صورت کفشی و یا لولای چوبی ویا با لولای فلزی ساخت یکی از بهترین نوع در برای جعبه چوبی که مورد استفاده اجیل وخشکبار استفاده میشود.

یکی دیگر از دلایلی که تولید کننده های اجیل وخشکبار از جعبه چوبی استفاده میکنند میتوانند لوگوی خود واسم مغازه وشرکت را روی جعبه به وسیله خدمات برش لیزری حک کنند.

جعبه چوبی را میتوان به دو صورت ساخت یه نوع جعبه چوبی که با چوب طبیعی ساخته میشود و خود این نوع جعبه ها را میتوان از جنسهای چوب راش و روس و چوب بلوط و چنار و گردو و غیره این نوع جعبه چوبی بسیار گران قیمت ونفیس هستن و ضخامت این نوع جعبه چوبی تا دو سانت هم میشه ساخت و معمولا این نوع جعبه چوبی را به صورت مربع یا مستطیل میسازند برای ساخت ان به صورت گرد زمان وهزینه زیادی را باید صرف کرد و بعد از ساختن این نوع جعبه باید ان را حتما رنگ کرد.

معمولا برای ساخت این نوع جعبه چوبی از ضخامتهای پایین چوب استفاده میشود دلیل این کار این است که باعث میشود جعبه چوبی ظریف تر دیده شود و جعبه چوبی شکیل تری داشته باشید جعبه چوبی هرچقدر ظریف تر باشد بیشتر مورد پسند مشتری و قرار میگیرد و باعث میشود که جعبه چوبی به یک اثر هنری تبدیل شود.

امروزه ساخت جعبه چوبی نیز به عنوان یک اثر هنری شناخته شده و بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است و ان را حتی به عنوان دکور مورد استفاده قرار میدهندو این کار از گذشته باب بوده است که ساخت ان به صورت هنری انجام میدادن یعنی روی جعبه چوبی با مقار ویا هر ابزار تیز دیگر کنده کاری میکردن و طرح خاصی را روی ان ایجاد میکردن و باعث میشد که جعبه چوبی زیباتر شود.

معمولا روی جعبه چوبی طرحهای اسلیمی و مینیاتوری ایجاد میکردن و گاهی اوقات برای خاص تر شدن جعبه چوبی از فلزات بر روی ان استفاده میکردن که حتی فلزاتی چون طلا ونقره روی جعبه چوبی استفاده میکردن و در این زمینه بسیار پیشرفت نمودن و با تلفیق چوب و فلزاتی همچون طلا و نقره اثار هنری زیبای را خلق نمودن و جعبه چوبی را به عنوان یک اثار هنری بی مانند خلق نمودن.

کاربرد جعبه چوبی

جعبه چوبی کاربرد بسیاری دارد از مهمترین کاربردهای جعبه چوبی میتوان به استفاده جعبه چوبی در بسته بندی جواهرات و طلا اشاره نمود استفاده از جعبه چوبی بسیار در این صنف رایج است و در سایزهای مختلف ساخته میشود و دلیل استفاده جعبه چوبی اصالت این نوع بسته بندی است که محصولی که از جنس طلا و سنگهای قیمتی است باید در بهترین بسته بندی قرار بگیرد و بر اساس تجربه بهترین نوع بسته بندی تا به امروز جعبه چوبی است جعبه چوبی که در رنگهای مختلفی موجود است و میتوان ان را در سایزهای مختلفی ساخت یعنی میتوان برای انگشتر و یا دستبند سایز دلخواه را ساخت جعبه چوبی که در صنایع طلا سازی مورد استفاده قرار میگیرد، معمولا از رنگهای تیره استفاده میشود.

جعبه چوبی از پرکاربرد ترین بسته بندهای دنیاست با پیشرفت دنیا این نوع بسته بندی نیز پیشرفت بسزای کرده است با استفاده از خدمات برش لیزر سرعت ساخت این نوع بسته بندی نیز بسیار زیاد گشته طوری که امروزه جعبه چوبی به خاطر تولید با استفاده از خدمات برش لیزر بسیار ارزان تر از بعضی از جعبه های مقوای گشته و به خاطر مقاومت بالای که نسبت به مقوا دارد در تمامی صنایع مورد استفاده قرار میگیرد، جعبه چوبی را میتوان در اندازه های مختلف و رنگهای بسیار تولید کرد.

جنس جعبه چوبی

در ساخت جعبه چوبی باید به جنس جعبه خیلی توجه کرد و باید ببینید که ‏داخل جعبه چوبی چه موادی قرار میدهید اگه مواد غذایی داخل جعبه چوبی ‏قرار میدهید حتما از باید موادی که روی جعبه را پوشش میدهند اعم از رنگ ‏و یا روغن بهداشتی باشد که باعث نشود مواد غذایی تغییر شیمیای دهد وجان ‏مصرف کننده به خطر بیفتد و نکته دیگری که باید به ان توجه داشت این است ‏که ضخامت جعبه چوبی بستگی به وزن محصولی است که داخل ان قرار داده ‏میشود مثلا مقدار یک کیلو ضخامت مورد استفاده حداقل ان باید سه میلمتر ‏باشد و هر چقدر ضخامت جعبه چوبی بالا رود وزن بیشتری میتواند تحمل کند.

جعبه چوبی که برای شکلات استفاده میشود برای یک کیلویی معمولا از اندازه ۲۰*۳۰در ارتفاع ۵ سانت مناسب این وزن است ومعمولا از جنس وانوچای استفاده میشود تنوع رنگ در ساخت جعبه چوبی بسیار زیاد است به طوری که شما میتوانید هر رنگ که مایل باشید را مورد استفاده قرار دهید.

معمولا جعبه چوبی که برای شکلات مورد استفاده قرار میگیرد از چوبهای با ضخامت ۳ میل استفاده میشود جعبه چوبی که با خدمات برش لیزر ساخته میشود قدرت مانور بیشتری نسبت به جعبه چوبی های که با روش نجاری ایجاد میشوند را دارند شما میتوانید روی جعبه چوبی که با برش لیزری ایجاد میگردد هر طرحی را ایجاد کنید و باعث شوید که مشتری پسندتر گردد و استفاده از جعبه چوبی باعث تبلیغ محصولات شما نیزر میگردد زیرا بعد از استفاده محصولی چون شکلات معمولا جعبه چوبی ان را نگه میدارن وهمین کار باعث تبلیغ محصول شما میگردد ومحصولاتی که داخل جعبه چوبی گذاشته میشود را میتوان به دو دسته مواد غذایی و غیر مواد غذایی تعریف نمود در تولید جعبه چوبی که داخلش مواد غذایی گذاشته میشود باید دقت نمود با از متریالی استفاده کرد که باعث تداخل بااین نوع مواد غذایی نگردد.

از صنایع که بسیار از جعبه چوبی استفاده میکنند میتوان به تولید کننده های کیف وکمربند چرمی نام برد جعبه چوبی اعتبار خاصی به این محصولات داده است و معمولا براي همه محصولات از جمله كيف كتي وكيف جيبي و كمربند مورد استفاده قرارميگيرد وميتوان جعبه چوبي متناسب با ان محصول توليد كرد و رنگي كه بيشتر در مورد اين محصول مورد استفاده قرار ميگيرد گردويي و يا بياز است و جعبه چوبي كه به طريق برش ليزر ساخته ميشود مورد پسندتر از نوع نجاري ان است جعبه چوبي را ميتوان وسيله اي براي بالا بردن فروش خود بدانيد توليد جعبه چوبي را بايد به كننده ان واگذار كرد.

تولید کننده جعبه چوبی باید تابع مشتری باشد وجعبه چوبی متناسب با محصول تولید کند زیبای جعبه ارتباط مستقیمی با رنگ جعبه چوبی دارد و تولید کننده جعبه چوبی هنگام تولید جعبه چوبی باید به ان دقت کند و انتخاب رنگ جعبه چوبی باید مقرن با محصول باشد.

جعبه چوبی را متوان به شکلهای مختلفی ساخت از مستطیل و مربع گرفته تا شکل قلب وحتی گرد تولید کننده های جعبه چوبی باید بتوانند متناسب با محصول ولوگوی محصول جعبه بسازند، یعنی اگر شکل لوگو به صورت بیضی ویا هر شکل دیگری بود ان را به همان شکل بسازیم و جعبه چوبی که به روش برش لیزر تولید میشود، خیلی مورد توجه بسته بندی های محصولات قرار گرفته تولید کنده جعبه چوبی به این مدل جعبه رو اورده اند جعبه چوبی را میتوان با ام دی اف تولید کرد هم به صرفه تر و هم بهداشتی تر استتولید جعبه چوبی به این روش بسیار متداول گشته است.

جعبه چوبی که با چوب ام دی اف وانوچای ساخته میشود بسیار محکم و سبک است و باعث میشود که تنوع طرح بالا رفته و جعبه چوبی خاص تری ساخته شود جعبه چوبی را قبل از ساختن طراحی میکنند و باید طوری جعبه چوبی را طراحی کنند که مشتری و یا همان خریدار محصول شما ان را بپسندد.

در منتاژ جعبه چوبی باید دقت نمود که چسبی که برای چسباندن چوب استفاده میشود از جنسهای متفرقه نباشد و به اندازه کافی از چسب استفاده شود جعبه چوبی که به وسیله برش لیزر ساخته میشود کوشه کار را به صورت نر ومادگی در میاورند که به هم چفت شوند واین کار باعث محکم شدن جعبه چوبی میگردد جعبه چوبی با از مقاومت بالای برخوردار باشد و استفاده از این نر و مادگی در کار باعث محکم شدن ان میشود در منتاژ جعبه چوبی باید از یراق مناسب استفاده نمود به طوری که یراق متناسب با جعبه چوبی باشد.

جعبه چوبی که از نطر ظاهر زیبای نداشته باشد هر چقدر هم محکم باشد مورد پسند مشتری قرار نمیگیرد زیرا اولین چیزی که مشتری با ان ارتباط برقرار میکند شکل ظاهری جعبه چوبی است یعنی اول باید جعبه چوبی زیبا باشد و بعد محکم باید خوب جعبه چوبی را دیزاین کرد و استفاده از چند رنگ در جعبه چوبی باعث میشود که جعبه چوبی زیبا تر دیده شود و رنگهای که در جعبه چوبی مورد استفاده قرار میگیرد، باید باهم متناسب باشد و به قول معروف به هم بیاد ورنگ جعبه چوبی را باید متناسب با جنس ذاخل جعبه باشد.

جعبه چوبی که در بسته بندی اجیل استفاده میشود از رنگ گردویی بیشتر استفاده میگردد و در جعبه چوبی که برای مصارف اجیل استفاده میشود را میتوان به روشهای مختلفی ساخت و مدل خاصی را هم میتوان سفارش داد ولی معمولا از نوع لولای بیشتر استفاده میشود و استفاده از لولای فلزی زیبای خاصی به جعبه چوبی برای اجیل میدهد و در رنگی که برای جعبه چوبی اجیل استفاده میشود رنگ بیاز است و میتوان روی جعبه چوبی لوگو و یا اسم مغازه ویا ادرس ان را حک نمود.

جعبه چوبی که مصارف صنعتی دارد باید از رنگ تیره استفاده کرد استفاده از رنگ تیره در جعبه چوبی زیبای خاصی را به جعبه چوبی میدهد به طوری که براساس تجربه جعبه چوبی که مصرف صنعتی دارند. وقتی از رنگ تیره استفاده میشود فروش ان نیز بیشتر میشود، برای همین است که تولید کنندگان موفق از جعبه چوبی با رنگ تیره استفاده میکنند.

جعبه چوبی را طورب باید ساخت که در سخترین شرایط بارگیری نیز مقاومتش را از دست ندهد جعبه چوبی که از روش خدمات برش لیزر ساخته میشود بسیار مقاوم بوده واین مقاومت به خاطر این است که با استفاده از خدمات برش لیزر بر روی لبه کار نرومادگی ایجاد میشود واین نر ومادگی باعث میشود که مقاومت بالای نسبت به جعبه های دیگر داشته باشد این نوع جعبه چوبی معروف به جعبه لیزری میباشد و من این نوع جعبه را به تمام تولید کنندگان محصولات توصیه میکنم.

یکی از عواملی که باعث زیبای در جعبه چوبی میباشد طرح روی جعبه است شما میتوانید با استفاده از خدمات برش لیزر چوب بر روی جعبه چوبی طرحهای زیبای خود را حک لیزری بزنید و میتوان گفت علت اصلی زیبای در جعبه چوبی طرحهای روی جعبه است که این کار با استفاده از خدمات برش لیزر چوب انجام میشود وامروزه تولید کننده جعبه چوبی از خدمات برش لیزر چوب برای ساخت جعبه چوبی استفاده میکند و این کار باعث زیباتر شدن جعبه چوبی میگردد و باعث میشود که جعبه چوبی زیباتر دیده شود و فروش محصول شما دو برابر شود.

طرحی که معمولا روی جعبه چوبی با استفاده از خدمات برش لیزر حک میشود باید متناسب با محصول باشد حکاکی لیزر زیبای خاصی به جعبه چوبی میدهد و باعث میشود که جعبه چوبی شما بهتر دیده شود معمولا بر روی جعبه چوبی لوگو ویا طرح متناسب با جعبه چوبی می اندازند و وقتی جعبه چوبی شما زیبا تر شد بهتر دیده میشود و وقتی جعبه چوبی شما بهتر دیده شود فروش شما هم بیشتر میشود و تولید کننده جعبه چوبی بسیار باید به این نکته توجه کند تا فروش محصول دو چندان شود و جعبه چوبی خود به تنهای زیبای خاصی ندارد و حک لیزری که با استفاده از خدمات برش لیزر لیجاد میشود به ان زیبای میدهد.

استفاده از جعبه های چوبی برای طلا فروشی

جعبه چوبی که در صنف طلا فروشی استفاده میشود در سایزهای مختلفی میتوان ساخت و جعبه چوبی را باید دید که چه چیزی داخل ان قرار گرفته میشود جعبه انگشتری(جعبه چوبی)کوچکترین جعبه چوبی در این صنف است داخل جعبه انگشتر(جعبه چوبی)از ابر و جیر استفاده میشود و معمولا روی ابر داخل جعبه انگشتر(جعبه چوبی)با استفاده از خدمات برش لیزر(خدمات برش پارچه )برش میدهند و معمولا روی جعبه انگشتر(جعبه چوبی)شماره تلفن واسم گالری جک میشود و این کار با استفاده از خدمات لیزر(خدمات برش لیزر چوب)انجام میشود.

نکات مهم در تولید جعبه های چوبی

از مهم ترین نکات در تولید جعبه چوبی نوع در جعبه چوبی است جعبه چوبی که در متناسب نداشته باشد میتوان گفت که زحمتی که تولید کننده جعبه چوبی برای ساخت جعبه چوبی کشیده به هدر رفته است جعبه چوبی را میتوان با مدل درهای مختلفی ساخت اگر محصولی که داخل جعبه چوبی گذاشته میشود مثل شکلات باشد حتما باید طرحی که روی جعبه برای زیبای زده میشود به صورت رش باشد تا تبادل هوا ایجاد شود و غیر این صورت محصول داخل جعبه چوبی خراب میشودو دیگر نمیتوان از جعبه چوبی به عنوان یک بسته بندی متناسب نام برد و هر چقدر هم جعبه چوبی محکم وزیبا باشد نمیتوان ان را به عنوان یک بسته بندی مناسب نام برد.

تقسیم کننده در جعبه های چوبی

میتوان در داخل جعبه چوبی از مقسم استفاده کرد مقسم همان طور که از اسمش معلوم است تقسیم کننده جعبه چوبی محصوب میشود و مقسم داخل جعبه چوبی بیشتر برای مواد غذایی استفاده میشود و یکی از موارد پر مصرف مقسم در تولید جعبه چوبی اجیل است که باعث میشود چند نوع اجیل را در یک جعبه قراردهد و مقسمهای جعبه چوبی از بهم خوردن مواد داخل جعبه چوبی جلوگیری میکند و تولیدکننده جعبه چوبی باید دقت کند که وقتی مقسم داخل جعبه چوبی قرارمیگیرد نوع طرحی که روی جعبه میخورد باید متناسب با جعبه چوبی باشد و معمولا جنس مقسم داخل جعبه چوبی از خود چوب ساخته شده از بدنه جعبه چوبی است و برای چسباندن مقسم داخل عین چوبی از چسب فوری استفاده میکنند و ارتفاع مقسم در داخل جعبه چوبی باید متناسب با ارتفاع دیواریه جعبه چوبی باشد.

جعبه چوبی یا مقوایی

سوال بیشتر مشتریان در مورد جعبه چوبی این است که استفاده از جعبه چوبی میتواند جایگزین جعبه مقوای باشد و جواب ما به این سوال این است که بله جعبه چوبی حتی از جعبه مقوای هم بهتر است زیرا باعث شده که شما از ماندگاری وزیبای جعبه چوبی برای تبلیغ محصول ویا برند خود استفاده کنید جعبه چوبی به خاطر محکم بودن و زیبای بسیار مورد پسند مشتری شما خواهد بود و ما استفاده از جعبه چوبی را به عنوان بسته بندی برای محصولات خود پیشنهاد میدهیم و جعبه چوبی برای همه اصناف مورد استفاده قرار میگیرد.

جعبه چوبی با ام دی اف

جعبه چوبی که متریال و یا همان مواد اولیه ان ام دی اف است از لحاظ زیبای بیشتر مورد توجه قرار گرفته است و امروزه بیشتر تولید کننده های جعبه چوبی برای تولید جعبه چوبی از ام دی اف استفاده میکنند بزرگترین دلیل استفاده ام دی اف در جعبه چوبی برای تولید جعبه چوبی زیبای و مقاومت ان است ام دی اف به خاطر نوع مواد اولیه نیاز به رنگ کردن ندارد و میتوان ام دی اف را با استفاده از خدمات برش لیزر به هر مول که بخواهید برش دهید و تولید کننده جعبه چوبی میتواند جعبه چوبی های بیشتری را برای شما تولید کند و در تولید جعبه چوبی به روش نجاری تعداد جعبه چوبی که میتوان تولید کرد بسیار کم است ونمیتوان در تعداد بالا جعبه چوبی تولید کرد و قدرت مانور شما در تولید جعبه چوبی بسیار کم است و نمتوانید به تعداد دلخواه جعبه چوبی تهیه کنید.

خلاقیت در ساخت جعبه چوبی

تولید کننده جعبه چوبی میتواند با استفاده از خلاقت و تجربه ای که دارد جعبه چوبی که برای محصول شما خوب است بسازد خوب بودن جعبه چوبی شامل چه چیزهای میتواند باشد مهمترین موردی که جعبه چوبی باید داشته باشد زیبای جعبه چوبی است زیرا اولین چیزی که مصرف کننده به ان توجه میکند شکل ظاهری ان است دقت کردن به جزییات در زیبای جعبه چوبی باعث میشود که جعبه چوبی زیبای را داشته باشید در امر زیبای جعبه چوبی میتوان مهمترین نکته را در رنگ جعبه چوبی نامید و حتما باید توجه کنیم که داخل جعبه چوبی چه محصولی قرار میگرد و رنگ جعبه چوبی را متناسب با ان انتخاب کنیم استفاده از طرحهای اسلیمی بر روی جعبه چوبی بسیار مهم است زیرا باعث میشود که جعبه چوبی زیبای داشته باشیم و برای حک این طرح میتوان از خدمات برش لیزری چوب استفاده نمود.

جعبه چوبی را میتوان چند کاره ساخت یعنی هم به عنوان یک بسته بندی وهم برای مصارف دیگر نمونه بالا هم به عنوان جعبه چای مورد استفاده میشود وهم برای قرار دادن شکلات و قاشق این نمونه جزوه موفق ترین جعبه چوبی های موجود است و به خاطر زیبای که دارد بسیار مورد توجه قرار میگیرد و این جعبه چوبی را میتوان به عنوان نمادی از تلفیق هنر وکابردی بودن جعبه چوبی نام برد.

خدمات برش لیزری در جعبه چوبی

استفاده از خدمات برش لیزری چوب باعث میشود که جعبه چوبی های متفاوتی را تولید کنید شکل جعبه چوبی را به راحتی گرد و یا نیم گرد و حتی به شکل لوگوی شرکت ویا مجموعه خود در اورید و باعث میشود که جعبه چوبی خاصی را تولید کنید و مشتری بیشتری را جذب کنید و ساخت جعبه چوبی با روش خدمات برش لیزر به راحتی وبا کیفیت بالا امکان پذیر است و تیراژ تولید جعبه چوبی بالا میرود.

نمونه بالا جزو جعبه چوبی های است که به روش برش لیزری برش داده میشود همون طور که مشاهده میکنید این نوع جعبه چوبی از زیبای خاصی برخوردار است و تنها راه برای تولید این نوع جعبه چوبی استفاده از خدمات برش لیزری است با استفاده از خدمات برش لیزر روی در جعبه چوبی طرحی را برش داده شده است و این طرح روی جعبه چوبی باعث زیبا شدن جعبه چوبی گشته است و میتوان با استفاده از خدمات برش لیزری چوب طرحهای متفاوتی را روی در ویا بدنه جعبه چوبی ایجاد نمود و این با سرت و دقت زیادی با استفاده از خدمات برش لیزری چوب انجام میشود و شیارهای که در دیواره جعبه چوبی ایجاد شده است نیز با استفاده از خدمات برش لیزر ایجاد گشته است که این کار برای گرد شدن جعبه چوبی ایجاد شده است که هم جنبه زیبای داردوهم کاربردی دارند این نوع جعبه چوبی را میتوان به عنوان نسل جدیدی را از جعبه چوبی نامید که هم زیبای زیادی دارد وهم از مقاومت بالای برخوردار است.

انتخاب رنگ در جعبه چوبی

مبحث رنگ جعبه چوبی بسیار مهم است باید بدانید که رنگ جعبه چوبی ارتباط مستقیم با میزان فروش محصول شما دارد پس در انتخاب جعبه چوبی بسیار ذقت کنید رنگ جعبه چوبی راباید متناس با نوع محصولی که داخل ان قرار میدهید باشد پس حتما به رنگ جعبه چوبی بسیار دقت کنید استفاده از رنگ خود چوب که به رنگ گردویی معروف است بسیار متداول است و بیشتر جعبه چوبی ها را به رنگ گردویی میسازند ولی امروزه با بالارفتن تکنولوژی و استفاده از ام دی اف به عنوان متریال جعبه چوبی در ساخت جعبه چوبی تولید کننده جعبه چوبی از رنگهای مختلفی استفاد میکند و استفاده از رنگ های غیر از رنگ گردویی بیشتر شده است شما میتوانید از رنگهای دیگر برای ساخت جعبه چوبی استفاده کنید و حتی از رنگهای چون قرمز وزرد نیز برای تولید جعبه چوبی تولید کننده جعبه چوبی استفاده میکند که بسیار مورد پسند قرار گرفته و استفاده از رنگهای فانتزی چشم نوازتر از رنگهای تیره است تفاوت بسته بندی میتواند باعث شود که محصول شما بیشتر به فروش برسد و رنگهای فانتزی را بیشتر برای تولید جعبه چوبی برای شکلات مورد استفاده قرار میگیرد و باعث میشود که زیبای جعبه چوبی دو چندان شود و حتی استفاده از رنگهای فانتزی در جعبه چوبی باعث شده از جذابیت بالاتری نسبت به جعبه مقوای وهارد باکس پیدا کند و گاهی تلفیق رنگ جعبه چوبی باعث زیباتر شدن جعبه چوبی میگردد.

انتخاب طرح در جعبه چوبی

روی جعبه چوبی میتوانید هر طرحی که بخواهید حک ویا برش ویا نیم برش بزنید طرحی که روی جعبه چوبی میخورد باید متناسب با محصول داخل ان باشد یعنی اگر شما میخواهید که محصول شما دیده شود حتما از طرحهای که برش بیشتری میخورد باید استفاده کنید تا محصول شما در داخل ان دیده شود معمولا در محصولاتی همچون اجیلو میوه خشک از این نوع طرح استفاده میشد و برای ان که محصول از داخل ان نریزد از تلق استفاده میکنند که هم باعث میشود که محصول شما از داخل جعبه چوبی بیرون نریزد و هم باعث میشود که روی محصول داخل جعبه چوبی خاک نشیند و استفاده از طرح روی جعبه چوبی باعث میشود که جعبه چوبی زیباتر دیده شود و در محصولاتی همچون چای از طرحهای که حک میشود استفاده میشود زیرا اگر طرح روی جعبه چوبی برشهای زیادی داشته باشد برای محصولی مثل چای مناسب نیست سعی کنید که حتما به این نکته توجه کنید مهمترین عامل در زیبای جعبه شما علاوه بر رنگ ان طرح روی جعبه چوبی است بیشتر از طرحهای اسلیمی روی جعبه چوبی استفاده میکنند زیرا بسیار عامه پسند است و بیشتر اقشار از این نوع طرحها رضایت دارند.

طرح های اسلیمی در جعبه چوبی

طرحهای که روی جعبه چوبی زده میشود معروف به طرحهای اسلیمی است این طرحها میتواند به هر شکل باشد معمولا طرحهای اسلیمی تلفیقی از خطوط منحنی است که روی جعبه چوبی ایجاد میشود میتوانید به راحتی طرحهای اسلیمی خود را انتخاب کنید وبا استفاده از خدمات برش لیزری روی جعبه چوبی حک نماید توصیه میکنم که طرحهای اسلیمی خود را متناسب با نوع محصول خود انتخاب کنید. اگر محصول خود را میخواهید بیشتر در دید مشتریان قرار دهید از طرحهای که روی جعبه چوبی میزنید باید از برشهای بیشتری برخوردار باشد تا بتوانند محصول شما را در جعبه چوبی ببینند. طرحهای اسلمی که روی جعبه چوبی زده میشود میتواند معرف محصول شما نیز باشد میتوانید در انتخاب طرح های اسلیمی روی جعبه چوبی دقت کنید تا فروش محصول را بیبشتر کنید زیرا ظاهر جعبه چوبی کمک زیادی را به فروش محصول شما خواهد کرد زیبای جعبه چوبی خود را با انتخاب طرح مناسب بیشتر کنید.

استفاده از طرحهای اسلیمی باعث میشود که شکل ویا همان ظاهر جعبه چوبی شما از سادگی به یک بسته بندی لوکس تبدیل شود. نمونه بالا تلفیقی از حک وبرش بر روی جعبه چوبی است همان طور که مشاهده میکنید این جعبه چوبی به روش برش لیزری برش داده شده است استفاده از خدمات برش لیزری چوب باعث میشود که جعبه چوبی زیبای بیشتری را نسبت به نوع نجاری ان داشته باشد و جعبه چوبی که مشاهده میکنید از جنس ام دی اف ساخته شده است از مهمترین عامل استفاده کردن به روش برش لیزری سرعت عمل بالاو نیاز نبودن به رنگ کردن جعبه چوبی میتواند باشد امروزه بیشتر جعبه های چوبی را با ام دی اف میسازند ساخت جعبه چوبی با ام دی اف بسیار ارزان تر از نوع نجاری ان است و به همین دلیل بیشر برای ساخت جعبه چوبی از ام دی اف استفاده میکنند دلیل دیگر استفاده از ام دی اف در ساخت جعبه چوبی مقاومت بالای ان است.

برشهای لیزری در جعبه چوبی

جعبه چوبی که با روش برش لیزری برش داده میشود بسیار کارامدتر از نوع نجاری ان است برای همین است که تولید کنندهای جعبه چوبی از برش لیزری برای برش این نوع جعبه چوبی استفاده می کنند. جعبه چوبی را باید قبل از ساخت طراحی نمود تا جعبه چوبی که در نهایت به مشتری تحویل میدهید یک کار با کیفیت با طرح زیبا باشد جعبه چوبی که از نوع لیزری است از نظر ظاهر نیز با جعبه چوبی که به روش نجاری ساخته میشود متفاوت است شما میتوانید با استفاده از برش لیزر شکل ظاهری جعبه چوبی را هم خاص ومتفاوت بسازید میتوانید جعبه چوبی را گرد بسازید ویا هر شکل هندسی که مدنظر دارید در ساخت جعبه چوبی باید به شکل ان خیلی دقت کنید تا تولید کننده از شکل جعبه چوبی رضایت داشته باشد میتوان جعبه چوبی را به شکلی ساخت که دیگر از چسب برای منتاژ ان استفاده نکنید و این نوع بیشتر برای جعبه چوبی استفاده میشود که مصارف غذایی دارند یعنی داخل جعبه چوبی موادغذایی قرار میدهند.

جعبه چوبی که مشاهده میکنید به روش نجاری ساخته شده که جنس ان از چوب روس است جعبه چوبی را هم میتوان به روش لیزرری تولید کرد که در این روش برش ان به وسیله خدمات برش لیزری چوب انجام میشود که روش نسبتا جدیدی است و میتوان به جرات گفت که این روش در بین مشتریان محبوبیت بیشتری پیدا کرده جعبه چوبی که به روش نجاری ساخته میشود قدیمی ترین نوع ساخت جعبه چوبی است. به طوری که تولید کننده گان جعبه چوبی در گذشته از این روش استفاده میکردن وهمان طور که در تصویر می بینید روش جعبه چوبی که به روش نجاری تولید شده نیز با استفاده از برش لیزری ویا همان خدمات برش لیزر حک شده است که باعث زیباتر شدن جعبه چوبی گردیده و جعبه چوبی که به روش نجاری ساخته میشود معمولا از چوبهای با ضخامت بالا تقریبا یک سانت استفاده میکنند که در ظاهر جعبه کمی تاثیر می گذارد و برای همین است که جعبه چوبی لیزری بیشتر مورد پسند مشتریان قرار می گیرد.

دلیل استفاده زیاد از جعبه چوبی که به روش لیزری ساخته میشود این است که بسیار ساده منتاژ میشود و این بزرگترین مزیت برای تولید کننده گان جعبه چوبی به حساب می اید جعبه چوبی که به این روش ساخته میشود پر مصرف ترین نوع جعبه چوبی محصوب میگردد و ظرافتی که این نوع جعبه چوبی دارد بسیار نوع جعبه چوبی که با روش نجاری ساخته میشود ندارد تنوع رنگ ام دی اف که متریال اصلی این نوع جعبه چوبی است باعث شده که تولید ککندگان جعبه چوبی به این نوع جعبه چوبی علاقه مند شوند.

جعبه چوبی که شما مشاهده میکنید برای مصارفی چون شکلات مورد استفاده قرار میگیرد جنس ان ام دی اف است و با استفاده از خدمات برش لیزری چوب برش داده شده است همون طوذ که عرض کردم جعبه چوبی که به روش لیزری تولید میشود در ین بسته بندی های امروزی جا باز کرده وجعبه چوبی که با استفاده از خدمات برش لیزر ساخته میشود بسیار باب گشته است همان که مشاهده مینید جعبه چوبی به شکل قلب است شما با استفاده از خدمات برش لیزر میتوانید هر شکل از جعبه چوبی را که بخواهید را تولید کنید تولید کننده جعبه چوبی این کار را به راحتی انجام میدهد برای ان که شکل جعبه چوبی به صورت قلب در بیاید روی چوب شیارهای ریزی را میزنند تا چوب را به این شکل یعنی به شکل قلب در بیاورند جعبه چوبی که به صورت قلب است بسیار مورد پسند قرار گرفته است و میتوان ان با مناسبتهای مختلف به عزیزتان هدیه دهید شما میتوانید حتی به تعداد کم هم جعبه چوبی به شکل قلب نیز سفارش دهید جعبه چوبی قلبی را میتوانید به هر رنگی که دلخواهتان است سفارش دهید تولید کننده جعبه چوبی حتما باید از محکم بودن جعبه چوبی مطمئن باشد تا مشتری از خرید خود رضایت داشته باشد.

تزیین در جعبه چوبی

جعبه چوبی را باید خوب با طرح ونقشها تزیین کرد با کمی حوصله و صرف کمی وقت میتوان جعبه چوبی را تبدیل به یک اثر هنری نمود گاهی حتی با یک طرح ساده میتوانید جعبه چوبی خود را به زیباترین شکل ممکن تزیین کنید وباعث شوید جعبه چوبی زیبای را تولید کنید. تولید کننده جعبه چوبی باید کمی ذوق هنری داشته باشد تا یک اثر هنری زیبا خلق کند که نه تنها کاربرد بسته بندی محصول داشته باشد بلکه مشتری ان را برای همیشه نگه دارد دقت در ساخت جعبه چوبی بسیار کمک میکند که تولید کننده ای قرار است محصول خود را در ان قرار دهد به بیشترین بازدهی که مکن است برسد و برای همین است که تاکیید میکنم حتما با تولید کننده جعبه چوبی کار کنید که ذوق هنری داشته باشد برای ان که مطمئن شود که تولید کننده جعبه چوبی پتانسیل تولید جعبه چوبی را با بلاترین حد ممکن را دارد میتوانید به او بگوید که نمونه های جعبه چوبی که تا حالا ساخته را به شما نشان دهد جعبه چوبی باید از هر لحاظ قابل قبول باشد نه تنها از نظر شکل بلکه از لحاظ مقاومت نیز باید محکم باشد دقت کنید تا جعبه چوبی که قرار است به عنوان بسته بندی برای شما باشد این نکات در ان رعایت شود تا جعبه چوبی که به عنوان بسته بندی برای محصول شماست باعث فروش بیشتر محصول شما گردد.

نمونه جعبه چوبی که مشاهده میکنید به صورت نجاری ساخته شده جنس چوب ان روس است که هم سبک وهم محکم است در این نوع جعبه چوبی به صوررت کفشی است یعنی در کاملا از بدنه جدا میشود و روی جعبه چوبی با استفاده از خدمات برش لیزر حک شده است تولید کننده جعبه چوبی به راحتی میتواند با استفاده از خدمات برش لیزر روی جعبه چوبی حک بزند که جعبه چوبی به خاطر ماندگاری بالای که دارد میتواند به عنوان تبلیغ محصول شما استفاده شود و حتما وقتی که جعبه چوبی را ساختین از تولید کننده جعبه چوبی بخواهید که روی جعبه چوبی اسم شرکتو یا نا مغازه خود را حک کند این نوع جعبه چوبی از یک لایه داخلی تشکیل شده که به عنوان پایه نگهدارنده در استفاده میشود و باعث میشود که جعبه چوبی محکم تر باشد ولی این کار باعث میشود که ضخامت جعبه چوبی بیشتر شود.

برش لیزری در جعبه چوبی و زیبایی آن

جعبه چوبی بالا به روشبرش لیری تولید شده همون طور که مشاهده میکنید روی جعبه چوبی حک خورده است که این حک نیز به روش حک لیزری روی جعبه چوبی خورده است که زیبای خاصی را به جعبه چوبی داده است و روی جعبه چوبی را از سادگی در اورده است و باعث شده که جعبه چوبی تبدیل به یک اثر هنری شود حتما روی جعبه چوبی طرحهای زیبا حک کنید تا جعبه چوبی زیباتر دیده شود لولای جعبه چوبی از جنس چوب است واین نوع جعبه چوبی ارزان تر از نوع دیگر ان که از یراق فلزی از ان استفاده شده است این نوع جعبه از مقاومت بالای برخوردار است و در عین سادگی بسیار محکم است و جنس این نوع جعبه چوبی از ام دی اف وانوچای است که در این سبکی از مقاومت بالای برخوردار است ضخامت این نوع جعبه چوبی سه میل است میتوان از این نوع جعبه چوبی برای بسته بندی هر محصول استفاده میشود قفل این نوع جعبه چوبی به صورت نر وماده است که ساده ترین نوع قفل در جعبه چوبی است موقع باز کردن این نوع جعبه چوبی در ان کمی صفت باز میشود البته میتوان ان را تنظیم نمود.

اشکال مختلف جعبه چوبی

جعبه چوبی را میتوان به هر شکل تولید کرد تولید کننده جعبه چوبی میتواند با استفاده از خدمات برش لیزری چوب جعبه چوبی را به هر شکل که شما بخواهید بسازد نمونه های بالا را از جنس ام دی اف ساخته اند و همان طور که مشاهده میکنید بسیار متنوع هستن و زیبای خاصی برخوردار هستن سعی رکنید که تولید جعبه چوبی خود را به تولید کننده جعبه چوبی بسپارید که قدرت طراحی بالای داشته باشد تا بتواند هر جعبه چوبی که شما بخواهید را برای شما طراحی کند جعبه جوبی که به شکل قلب ساخته شده را بیشتر برای بسته بندی شکلات استفاده میکنند شما میتوانید جعبه چوبی را در هر سایزی که مد نظر دارید بسازید تولید کننده جعبه چوبی بسیار به این نکته توجه کند که وقتی اندازه جعبه چوبی را تغییر میدهد جعبه چوبی دفرمه نشود و شکل کلی جعبه چوبی بهم نخورد و همان طور که مشاهده میکنید در این نوع جعبه چوبی به صورت کفشی است که راحترین نوع در جعبه چوبی به حساب می اید.

جعبه های چوبی

جعبه چوبی را معمولا برای بسته بندی محصولاتی استفاده میکنند که لازم باشد مشتری داخل جعبه را ببیند و روی در جعبه چوبی برشی به هر شکل میدهند و قسمت برش خورده را با تلق ویا پلکسی ویا شیشه می پوشانند معولا این نوع جعبه چوبی برای بسته بندی چای و شکلات استفاده می کنند جنس جعبه چوبی بالا از چوب طبیعی است تولید کننده جعبه چوبی می تواند از ام دی اف هم برای برش ان استفاده کند که بسیار مقدور به صرفه است در جعبه چوبی که مشاهده میکنید بالولای فلزی استفاده شده ومیتوانید از لولای چوبی استفاده کنید بدنه این نوع جعبه چوبی به صورت نر ومادگی به هم وصل شده اند که این روش باعث میشود که بدنه این نوع جعبه چوبی محکم باشد تولید کننده جعبه چوبی در منتاژ این نوع جعبه چوبی باید دقت کند تا جعبه چوبی محکمی را به دست مشتری برساند.

جعبه چوبی را باید به عنوان یک اثر هنری دید باید طوری ان را طراحی وساخت که مصرف کننده هیچ وقت جعبه چوبی را دور نیندازد تولید کننده جعبه چوبی باید در تزیین جعبه چوبی دقت کند تا محصولی که میسازد ماندگار شود امروزه بهترین وسیله برای تبلیغ محصولات جعبه چوبی است زیرا میتوانید روی جعبه چوبی لوگو ویا اسم شرکت را حک کنید و چون که جعبه چوبی را برای مدت زیادی نگهداری میکنند باعث تبلیغ محصول شما میشود تلفیق جعبه چوبی واستفاده از خدمات برش لیزر بسیار کارامد است و امروزه بیشتر تولید کننده جعبه چوبی از این روش استفاده میکنند حک روی جعبه چوبی را هم میتوانید مستقیم روی ان انجام دهید ویا روی پلاکی حک کنید وسپس روی جعبه چوبی بچسبانید که این کار سلیقه ای است میتوانیذهر کدام را که میپسندید انتخاب واجرا کنید تلفیق حک و برش روی جعبه چوبی بسیار زیبا خواهد شد.

جعبه چوبی را میتوانید در هز سایز وهر مدل که مدنظر دارید بسازید اگر تولید کننده جعبه چوبی از علم کافی وتجربه برخوردار باشد جعبه چوبی زا میتوان طوری ساخت که نیاز به لولا فلی وقفل فلزی نداشته باشید به طوری که جعبه چوبی را جوری بسازید که از لولای چوبی وقفل فلزی استفاده شود نمونه جعبه چوبی بالا از همین نوع است همان طور که مشاهده میکنید لولای جعبه چوبی به صورت فنری است وقفل ان هم از نوع چوبی است که باعث شده که جعبه چوبی زیباتر دیده شود استفاده از لولای اکاردئونی کار را زیباتر میکند ضخامت این نوع جعبه چوبی سه میلیمتر است که برای ان که جعبه چوبی از روش اکاردئونی استفاده شود حتما باید ضخامت چوب جعبه چوبی سه میلیمتر باشد و بیشتر از سه میلیمتر امکان ان که بشود چوب راخم کرد وجود ندارد در نمونه جعبه چوبی بالا لبه های دیواره جعبه چوبی به روش نر وماده به هم وصل شده است که باعث میشود که جعبه چوبی محک تر شود.

تولید کننده جعبه چوبی میتواند جعبه چوبی را برای شما در سایزهای مختلفی بسازد جعبه چوبی که به روش خدمات برش لیزری ساخته میشود ارزانترین نوع جعبه چوبی است حتما به تولید کننده جعبه چوبی بفرماید که بر روی دیواره جعبه چوبی از نر ومادگی استفاده کند تا مقاومت جعبه چوبی بیشتر باشد جعبه چوبی یکی از بهترین ومهمترین راه ها برای تبلیغ محصولات شما است جعبه چوبی که مقاومت بیشتری داشته باشد یعنی وقتی تولید کننده جعبه چوبی در ساخت جعبه چوبی دقت بیشتری کندو جعبه چوبی محکمی را به مشتری تحویل دهد و اگر لوگوی برند مشتری همروی جعبه چوبی به روش خدات برش لیزر حک شده باشد بهترین راه برای تبلیغ محصول مشتری است جعبه چوبی را میتوان متناسب با محصول ساخت حتما به این نکته توجه کنید متناسب یعنی ساز جعبه چوبی نباید زیاد بزرگ ویا زیاد کوچک باشد بزرگ بودن جعبه چوبی باعث میشود که جنس داخل ان لق بزند ویا میتوان گفت که محصول داخل جعبه چوبی تکان نخورد وقتی جعبه چوبی خوب دیزان شود بهتر دیده خواهد شد ودر نتیجه فروش محصول شما نیز بیشتر خواهد شد و حتما به دیزاین جعبه چوبی دقت زیاذی کنید تا بیشترین بازدهی را از جعبه چوبی دریافت کنید میتوانید نظرات خود را با تولید کننده جعبه چوبی در میان بگذارید تا جعبه چوبی که به عنوان بسته بندی از ان استفاده میکنید از کیفیت بالای برخوردار باشد دقت کنید که جنسی که برای تولید جعبه چوبی مورد استفاده میشود از جنس مرغوب باشد تا جعبه چوبی محکمی راداشته باشد و عمر جعبه چوبی شما بیشتر گردد.

جعبه چوبی را میتوان در رنگهای مختلفی ساخت از قرمز وزردوسبز وصورتی تا رنگ بیاز وگردویی باید جعبه چوبی را متناسب با محصول شما ساخت یعنی تولید کننده جعبه چوبی حتما محصولی که قرار است داخل جعبه چوبی قرار میگیرد رادر نظر بگیرد تا جعبه چوبی بهترین بسته بندی برای ان محصول گردد جعبه چوبی در گذشته که محصول به این تعداد تولید نمیشود وتنوع محصول به این قدری که الان داریم استفاده میشود جعبه چوبی نیز همانند سایر بسته بندی ها پیشرفت زیادی کرده است از متریال ان گرفته شده به طوری که امروزه از ام دی اف در ساخت جعبه چوبی استفاده میکنند برای ساخت جعبه چوبی که ارزان تر از چوب طبیعی است ونیازی به رنگ نیز ندارد و باعث زیباتر شدن جعبه چوبی نیز میگردد

در ساخت جعبه چوبی باید به تمام جزئیاتی که باعث میشود جعبه چوبی زیباتر و محکم تر شود توجه کرد جعبه چوبی را میتوان به عنوان یه بسته بندی بسیار مهم در نظر گرفت و ان را به بهنرین شکل موجود دیزاین کرد جعبه چوبی در بسیاری مورد از بین بسته بندی های دیگر بهتر است

جعبه چوبی که مشاهده میکنید به روش خدمات برش لیزری ساخته شده است روی جعبه چوبی با استفاده از خدمات برش لیزر حک شده و در بعضی قسمتهای ان تیکه ای با استفاده از خدمات برش لیزر برش خورده و روی جعبه چوبی چسبانده شده است در این نوع جعبه چوبی به صورت کفشی است یعنی در جعبه چوبی لولا ندارد وبه صورت ساده میتوان از روی ان برداشت همان طور که مشاهده میکنید این نوع جعبه چوبی از زیباترین نوع جعبه چوبی است.

تولید کننده جعبه چوبی چه نوع جعبه ای برای ما میسازد

یکی از کسانی که می تواند به بالا بردن فروش شما کمک زیادی کند تواید کننده جعبه چوبی است که اگر درکار خود توانا باشد و علم و تجربه کافی در زمینه ساخت جعبه چوبی داشته باشد بسیار به بالا بردن فروش شما کمک می کند تولید کننده جعبه چوبی یکی از کسانی است‌که‌برای ساخت جعبه چوبی باید از ان‌مشاوره گرفت و اگر برایتان مهم است که کار نهایی یعنی جعبه ساخته شده مورد پسند مشتریان قرار می گیرد حتما از تولید کننده جعبه چوبی مشاوره بگیرید اول باید بدانید که چند نوع و یا مدل جعبه جوبی داریم‌جعبه چوبی به طور کلی به دودسته بزرگ تقسیم میشوند اولین نوع از یراق فلزی برای ساخت و تولید جعبه چوبی استفاده می کنند منظور بنده از یراق فلزی همان قفل و لولای فلزی است که اکثر جعبه های که از ان استفاده می کنند جعبه های لوکسی محصوب میشوند و می توان در  بسته بندی محصولات مختلفی ان را دید از چای و شکلات گرفته تا کیف و کمربند چوبی همه اینها معمولا از این‌نوع جعبه برای بسته بندی محصولات استفاده می کنند ومی توانید ان را در سایزهای مختلفی تولید کنید و یا از ان سفارش دهید طریقه ساخت این‌نوع جعبه چوبی اگر از نوع جعبه چوبی لیزری باشد این طور است که ورق ها روی هم به صورت دوبل چسبیده میشوند منظور بنده از دوبل یعنی یک لایه دیگر از چوب روی بدنه برای محکم شدن جعبه چوبی چسبیده میشود و این نوع جعبه نسبتا به نوع بعدی که می خواهم بگویم ارزان تر است و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و نوع دوم به صورت ساخته میشود که لبه های بدنه به صورت فارسی بر برش میخورد و سپس با استفاده از چسب چوب بهم وصل میشود و این نوع جعبه نیز مشتریان خود را دارد و در حین زیبای از مقاومت نسبتا خوبی نیز برخوردار است اگر به دنبال کاری می‌گردید که هم‌مقاومت بالای داشته باشد و هم زیبای این نوع جعبه را به شما پیشنهاد می کنم و نوع بعدی از خود بدنه برای ساخت لولا استفاده میشود و این  نوع جعبه بیشتر به روش لیزری ساخته میشود و این‌نوع جعبه نسبتا ارزان تر از نوع دیگر می باشد و بیشتر برای محصولاتی که وزن‌کمتری دارند استفاده میشود و من نیز این نوع جعبه را برای استفاده پیشنهاد می کنم البته این نوع جعبه یک نقطه ضعف نیز دارد و ان که نمی تواند وزن های سنگین را تحمل کند و می توانید محصولات سبک را در داخل ان قرار دهید محصولات سبک یعنی از کیف های کوچک چرم تا جعبه برای بسته بندی اجیل نام برد خود این نوع جعبه نیز می تواند به چند مدل دیگر تقسیم شود که جعبه چوبی از نوع درب کفشی یکی از مواردی است که جزو زیر مجموعه این‌نوع جعبه ها محصوب می گردد و درب این‌نوع جعبه چوبی به راحتی باز و بسته میشود و برای نگهداری محصولات مختلفی می توان از ان استفاده نمود و اگر می خواهید بسته بندی ارزان قیمتی داشته باشید می توانید از ان استفاده کنید و این نوع جعبه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد به طوری که نمی توان محصولی را‌پیدا کرد که از این نوع جعبه استفاده نکند وکلا این‌نوع جعبه سبک بسیار مورد توجه قرار گرفته و می‌گیرد و ان هم به خاطر نوع ارزان بودن‌و مقدور به صرفه بودن است و همه کسانی که از این‌نوع جعبه استفاده می کنند باید بدانند که یک جعبه فوق العاده و ارزان قیمت برای محصول خود دارندکه بسیارمحبوب بوده و مردم نیز از این‌نوع جعبه استفاده می کنندو اگربه دست یک تولید کننده با تجربه و دارای علم ساخته شود حتما یک بسته بندی فوق العاده خواهد شد

 

 تولید کننده جعبه چوبی  چه ویژگی های باید داشته باشد

اول بیاید یه خورده در مورد جعبه چوبی صحبت کنیم که اصلا جعبه چوبی چیست و به چه کار می اید  جعبه چوبی یک‌وسیله مناسب برای نگه داری و نظم دادن وسایل مورد استفاده قرار می گیرد و می توانید یک وسیله مناسب برای نگه داری اشیا نیز باشد و هر چیزی از جمله جواهرات و یا اشیا غیر ضروری را در ان نگه داشت و امروزه کاربرد جعبه چوبی بیشتر شده و از ان برای بسته بندی محصولات مختلف استفاده میشود واین‌کاربرد و تبدیل شدن به وسیله برای هدیه دادن بیشترین کاربرد جعبه چوبی است خوب بگذارید بیشتر برایتان توضیح دهم که منظور من از این مطلب چه بوده است شما می خواهید هدیه ای را به کسی دهیدو برای ان که هدیه شما شکیل تر باشد و بیشتر مورد پسند قرار گیرد بهترین راه حل قرار دادن ان هدیه در داخل جعبه چوبی است این کار که امروز بسیار مورد پسند قرار گرفته و می توان گعت که اکثرا برای هدیه دادن از جعبه چوبی استفاده می کنند خود حالا بیایم‌در مورد کاربرد بعدی جعبه چوبی صحبت کنیم و ان بسته بندی است یعنی از جعبه چوبی به عنوان یک بسته بندی استفاده کردن خوب در بازار و فروشگاه های زیادی می توانید محصولاتی را پیدا کنید که از جعبه چوبی به عنوان بسته بندی استفاده کرده اند و استفاده از جعبه چوبی باعث شده که فروش این نوع محصولات چند برابر شود یعنی جعبه چوبی تبدیل به یک بسته بندی قابل قبول گشته است و بسیار از تولید کنندگان از این‌نوع بسته بندی استفاده می کنند حالا که در مورد جعبه چوبی توضیحاتی دادیم وتا این‌نوع محصول را بهتر بشناسید و کاربرد ان را بدانید حالا نوبت این است که بدانید این محصول توسط چه کسی ساخته میشودو ویژگی های یک تولید کننده جعبه چوبی چیست از انجا که جعبه چوبی می تواند در شکل ساده تر توسط خود شما در خانه ساخته شود شما نیز می توانید تبدیل به یک تولید کننده جعبه چوبی شوید این در صورتی است که جعبه چوبی شما ساده باشد و برای این کار اول اندازه ها جعبه چوبی را انتخاب می کنید منظور بنده از اندازه طول و عرض و ارتفاع است خوب حالا که طول و عرض و ارتفاع را انتخاب کردن متناسب با محصولی که قرار است داخل جعبه بگذارید متریال خود با استفاده از ابزاری که می تواند یک اره ساده باشد برش می دهید البته برش دادن چوب با دست شاید کمی مشکل باشد زیرا نیازمند توان بدنی و داشتن مهارت لازم برای برش است خوب حالا ما در نظر می گیریم که شما این کار را به خوبی انجام داده اید حالا نوبت منتاژ جعبه چوبی است این کار رادبا دقت بالا انجام دهید اول قبل از چسباندن قطعات بهم چک کنید که کدام تکه باید به کدام تکه بچسبد و بعد از ان که قطعات را از هم جدا کردین نوبت چسباندن انهاست می توانید این کار با استفاده میخ انجام دهید و یا از چسب چوب برای چسباندن قطعات استفاده کنید و یک راه دیگر نیز وجود دارد که چند سالی است که در بین مردم رواج پیدا کرده است و ان هم استفاده از چسب یک دو سه است که به این صورت از ان استفاده می کنند بعد از زدن چسب مایع به قسمتی که قرار است بچسبد حالا نوبت اسپره کردن مایع داخل قوطی فلزی است و بعد از چند دقیقه نگه داشتن کار شما اماده است و جعبه شما اگر یراق داشته باشد منظور من از یراق قفل و لولای فلزی است ان را با دقت بالا بعد از قرار دادن نشانه که کجا لولا و قفل پیچ شود انها را روی بدنه وصل می کنید و بعد از ان که این کار را انجام دادین نوبت رنگ ان است که بنده پیشنهاد می کنم چون رنگ کردن چوب نیازمند تجربه و مهارت بالای است ان را خورتان انجام ندهید و یا از روغن های مخصوصی که برای پوشش دادن جعبه استفاده میشود استفاده کنید خوب ساخت یک جعبه توسط یک فرد بی تجربه شاید کار جالبی نباشد ولی گاهی برای تفریح و استفاده از اوقات فراقت می توانید انجام دهید وحالا می خواهم د  مورد کسی که تجربه بالای در زمینه ساخت جعبه جوبی دارد با شما صحبت کنم خوب فکر کنم فهمیده اید که در مورد چه گسی صحبت می کنم بله درسته تولید کننده جعبه جوبی خوب مهمترین عامل یک‌ تولید کننده موفق جعبه چوبی علم ساخت مصنوعات چوبی لست د  قدیم اگر شما نجار خوبی بودین می توانستید که یک جعبه چوبی خوب بسازید و در بعضی موارد نیز این چنین است ولی امروزه سلیقه مردم تغییر کرده و صرفا فقط یک نجار بودن برای ساخت محصول پر مصرف و مردم پسند کافی نیست و شما باید بدانید که سلیقه مردم در این زمانه چیست و چه مدلی مناسب برای این زمان است  و بعد از ان‌که پی به سلیقه مردم بردین نوبت به این رسیده که شما بتوانید با ابزارهای مدرنی که باعث میشود شما محصولات با کیفیتی بسازد اشنا شوید و بتوانید با انها کار کنید و بعد از این‌مرحله نوبت به ان رسیده مهم ترین عامل ساخت محصولات زیبا را برایتان بگویم اصولا ابزارهای مدرن نیازمند استفاده طرح هستن منظور من از طرح این است که شما عکس و یا نقاشی که به نظرتان زیبا هستن را انتخاب می کنید و سپس نوبت طراحی ان است برای ان‌که بخواهید طرحی داشته باشید یاید توانای طراحی کردن داشته باشید شما می توانید طرح مدنظر خود اگر توانای طراحی دارید را طراحی کنید این چند عامل بسیار مهم هستن و می توانید با این‌عواملی که توضیح دادم یک جعبه چوبی مناسب بسازید ولی یک عامل مهم دیگر هم وجود دارد که گفتن ان‌خالی از لطف نیست ان هم تجربه کافی داشتن است یعنی تولید کننده جعبه چوبی باید از تجربه کافی برای ساخت جعبه چوبی برخوردار باشدو تولید کننده جعبه چوبی می تواند جعبه چوبی را در سایزهای مختلفی برای شما تولید کند تولید کننده جعبه چوبی می تواند برای ساخت بسته بندی به شما تولید کننده عزیز کمک زیادی کند شما می تواند برای ساخت جعبه چوبی از تولید کننده جعبه چوبی کمک بگیرید و اون بنا به اندازه ای که شما درنظر گرفته اید و بنا به اندازه محصول شما برایتان جعبه چوبی میسازد جعبه چوبی می تواند دارای طرح های مختلفی باشد یعنی شما علاوه بر مدلی که مدنظر دادید می توانید روی جعبه چولی نیز طرحی را داشته باشید اصولا  ایجاد طرح می تواند به زیباتر شدن محصول شما کمک زیادی کند و همین عامل باعث شده که از جعبه چوبی که دارای طرح است بیشتر استقبال شود و اگر می خواهید طرحی روی جعبه چوبی ایجاد شود سعی کنید از تولید کننده جعبه چوبی کمک بگیرید و نکته جالبی که دو مورد جعبه چوبی باید خدمتتان عرض کنم این است که جعبه چوبی می تواند کمک زیادی به بالا رفتن فروش شما کند و تمام کسانی که از این جعبه برای بسته بندی محصول خود استفاده کرده اند رضایت داشتن یک‌نکته مهم برای ان که جعبه چوبی شما قابل قبول تر باشد این است‌که جعبه چوبی توسط تولید کننده جعبه چوبی که تجربه زیادی درزمینه ساخت جعبه چوبی دارد ساخته شود شاید بپرسید که از کجا بفهمیم که تولید کننده جعبه چوبی تجربه لازم را در زمینه ساخت جعبه دارد یک راه ساده وجود دارد که به راحتی می توانید ان را بفهمید ان هم سابقه کار کردن است از تولید کننده بخواهید که شرکت های که با انها کار کرده را معرفی کند و یک راه دیگر نیز وجود دارد که بفهمید که تولید کننده جعبه چوبی توانای ساخت یک جعبه مناسب برای شما را دارد ان هم این است که از تولید کننده جعبه چوبی بخواهید که نمونه جعبه چوبی که ساخته است را به شما نشان دهد و شما از این‌دو راه می توانید پی به این موضوع ببرید که تولید کننده جعبه چوبی توانای ساخت جعبه مناسب برای محصول شما را دارد و تولید کننده جعبه چوبی می تواند بهترین عامل برای بیشتر شدن‌فروش محصول شما باشد  خوب شاید این‌سوال در ذهن شما ایجاد شود که چرا تولید کننده جعبه چوبی بهترین عامل برای بیشتر شدن فروش است در جواب شما باید بگویم که اگر تولید کننده جعبه چوبی جعبه مدنظر شما را به خوبی با حوصله و دقت زیاد بسازد منظور من از دقت بالا یعنی توجه کردن به جزییات چون عاملی که باعث میشود که جعبه شما بهتر دیده شود توجه کردن به جزییات است و عاملی که باعث میشود جعبه چوبی زیباتر و مقاوم تر شود همین جزییات کوچک است شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شود که جزییات یعنی چی مثلا زدن چسب به مقدار کافی و یا پاک کردن قطعات قبل از رنگ زدن و با دقت رنگ زدن بعد تمیز شدن قطعات  یا دقت کردن در هنگام بستن لولا و قفل این نکات می تواند کمک زیادی به شما کند که تا یک جعبه مناسب داشته باشید

تولید کننده جعبه چوبی چه کمکی به بیشتر شدن فروش محصول ما می کند؟
اگر تازه شروع به تولید محصول کردید و می خواهید به سرعت در فروش محصول خود پیشرفت کنید باید خدمتتان عرض کنم که به بسته بندی محصول خود خیلی اهمیت دهید خوب شاید بپرسید که چرا انقدر بسته بندی محصول مهم است در جواب شما دوست گرامی باید بگوییم بسته بندی محصول مهمترین عامل برای دیده شدن محصول شماست اگر بسته بندی را انتخاب کنید که کیفیت بالای داشته باشد محصول شما بهتر دیده خواهد شد خوب شاید بپرسید چگونه یک بسته بندی خوب تهیه کنید اول باید خدمتتان عرض کنم که باید انتخاب کنید که قرار است چه نوع بسته بندی برای محصول خود انتخاب می کنید از انجای که تخصص بنده در تولید جعبه چوبی است می خواهم در این مورد و یا در مورد بسته بندی با جنس چوب صحبت کنم و من به عنوان یک تولید کننده جعبه چوبی می توانم با جرات بگوییم که اگر از جعبه چوبی برای بسته بندی محصول خود استفاده کنید فروش شما قطعا بیشتر خواهد بود اگر تولید کننده جعبه چوبی تجربه و علم تواید جعبه چوبی را داشته باشد می تواند یک جعبه چوبی بسیار عالی برای شما بسازد اگر من تولید کننده جعبه چوبی بتوانم یک بسته بندی چوبی خوب برای شما تولید کنم کمک بزرگی به فروش محصول شما خواهد کرداز من که تولید کننده این نوع بسته بندی هستم می توانید کمک زیادی بگیرید که چه نوع جعبه چوبی برای محصول شما مفید است اصلا ایا استفاده از این نوع بسته بندی برای محصول شما مفید است و یا خیر تولیدکننده جعبه چوبی می تواند جعبه چوبی را در سایز دلخواه شما بسازد اگر میخواید جعبه چوبی که توسط تولید کننده جعبه چوبی ساخته می شود بزرگ و یا کوچک نباشد بهترین راه برای این کار بردن یک نمونه از محصول تولید شده پیش تولید کننده جعبه چوبی است که با اندازه گیری دقیق برای شما یک جعبه چوبی و یا همان بسته بندی چوبی مناسب با اندازه محثول شما بسازدتولید کننده جعبه چوبی بهترین نوع جعبه چوبی برای محصول شما خواهد ساخت اگر تولید کننده جعبه چوبی با تجربه باشد می داند که چه نوع جعبه ای برای محصول شما مناسب است

تولید کننده جعبه چوبی چه نوع جعبه می تواند تولید کند

اگر از جعبه چوبی به عنوان بسته بندی استفاده می کنید می دانید که از سایر بسته بندی ها بهتر است و اگر می خواهید برای اولین بار از جعبه چوبی استفاده کنید باید خدمتتان عرض کنم که جعبه چوبی که توسط تولید کننده زبده ساخته می شود می تواند در شکل ها و اندازه های مختلفی تولید شود تولید کننده جعبه چوبی به شما کمک می کند که یه بسته بندی عالی و مناسب داشته باشید تولید کننده جعبه چوبی می تواند در شکل های مختلفی برای شما جعبه چوبی تولید کند از انجای که تولید کننده جعبه چوبی تجربه زیادی در این مورد دارد می تواند به شما بگوید که از چه نوع جعبه چوبی برای بسته بندی محصول خود استفاده کنید جعبه چوبی را در شکل های مختلفی میسازند به طوری که شما می توانید جعبه چوبی با شکل های مختلفی را سفارش دهید و تولید کننده جعبه چوبی به راحتی ان را برای شما میسازد تولید کننده جعبه چوبی می تواند جعبه چوبی را به صورت یک مربع و یا مستطیل بسازد و یابه صورت گرد و شش ضلعی و یا هشت ضلعی برای شما بسازد و این مدل ها نشان دهنده این است که تولید کننده در تولید جعبه چوبی محدودیت ندارد و هر نوع جعبه چوبی که شما سفارش دهید به راحتی می تواند بسازد شاید بخواهید جعبه چوبی کوچک داشته باشید خوب این کار را هم تولید کننده جعبه چوبی برای شما انجام می دهد یعنی یک جعبه چوبی کوچک در هر سایزی که مد نظر دارید را برای شما میسازد شکل ظاهری جعبه چوبی بسیار مهم است می توانید سلیقه و طرح مدنظر خود را با تولید کننده جعبه چوبی در میان بگذارید تا تولید کننده جعبه چوبی برای شما متناسب با سلیقه شما جعبه چوبی بسازد در ساخت جعبه چوبی جزییات خیلی مهم است اگر به ان توجه کنید و با مشورت گرفتن از تولید کننده جعبه چوبی یک بسته بندی چوبی عالی خواهید داشت من به عنوان یک تولید کننده جعبه چوبی می توانم یک مشاور خوب برای شما باشم پس اگر در مورد جعبه چوبی سوال داشتین می توانید از تجربیات من استفاده کنید تولید کننده جعبه چوبی با تولید یک جعبه چوبی به شما کمک زیادی می کند
تولید کننده جعبه چوبی باید چه ویژگی داشته باشد
اگر میخواید از جعبه چوبی برای بسته بندی محصولات خود استفاده کنید باید این را در نظر داشته باشید که برای ان که جعبه چوبی به بهترین شکل ممکن ساخته شود باید ان توسط یک تولید کننده جعبه چوبی که در کار ساخت جعبه چوبی بهترین است ساخته شود شاید بپرسید از کجا باید فهمید که تولید کننده جعبه چوبی در کار ساخت جعبه چوبی بهترین است در جواب شما می گوییم که باید بدانید که ایا تولید کننده جعبهدچوبی تجربه کافی دراین زمینه را داردو یا نه اصلا علم ساخت یک جعبه چوبی مناسب برای بسته بندی را دارد بهترین راه برای این کار ابن است که به سوابق تولید کننده جعبه چوبی توجه کنید و ببینید که ایا تولید کننده جعبه چوبی چه مقدار جعبه چوبی تولید کرده و با چه شرکت ها و یا افرادی کار گرده است و عامل دیگری که می توانید تشخیص دهید که تولید کننده جعبه چوبی می تواند یه جعبه چوبی مناسب برای شما بسازد نمونه جعبه چوبی است که توسط تولید کننده ساخته شده و اگر نمونه های که توسط ان ساخته شده را دید و ان نمونه ها توانست نظر شما را جلب کند ان وقت می توانید با تولید کننده جعبه چوبی برای ساخت جعبه چوبی کار کنید تولید کننده جعبه چوبی می تواند به شما کمک زیادی کند تا یک جعبه چوبی که شما از ان قرار است به عنوان یک بسته بندی برای محصول خود استفاده کنید بسازد اگر می خواید جعبه ساخته شده توسط تولید کننده جعبه چوبی به بهترین شکل ممکن ساخته شود حتما این کار را به تولید کننده که درباره ان صحبت کردیم بسپارید و من به عنوان یک‌تولید کننده جعبه چوبی تمام تجربیات خود را در این زمینه با شما دوستان عزیز در میان میگذارم تا بتوانید جعبه چوبی خوبی را برای محصول خود داشته باشید اگر تولید کننده جعبه چوبی به ساخت جعبه چوبی علاقه داشته باشد و خلاقیت نیز داشته باشد می تواند به تولید جعبه چوبی با کیفیت کمک زیادی کند بهترین راه حل برای داشتن یک جعبه چوبی این است که محصول مدنظر خود را به تولید کننده جعبه چوبی بسپاریم تا ان را اندازه گیری کند و جعبه چوبی را متناسب با محصول مدنظر بسازد و با قرار دادن محصول شما داخل جعبه چوبی از دقیق بودن اندازه جعبه چوبی خیالش راحت شود

از جعبه چوبی به عنوان یک بسته بندی مناسب برای محصولات مختلف استفاده میشود و نمونه جعبه ای که درتصویر بالا مشاهده می کنید یکی از انهاست تولید کننده جعبه چوبی می تواند بنا به نوع جنس ویا همان محصول شما برایتان جعبه چوبی بسازد یک بازی فکری مانند نمونه ای که در تصویر بالا مشاهده می کنید نیازمند به یک جعبه می باشد و تولید کننده این بازی فکری از جعبه چوبی برای بست بندی این محصول استفاده کرده است و تولید کننده جعبه چوبی یک جعبه مناسب برای راین محصول ساخته است این جعبه از جنس ام دی اف بوده و یک جعبه ساده و زیباست واستفاده از رنگ مناسب در این جعبه باعث شده که تلفیق رنگ زیبای بین محصول و جعبه ایجاد شود تولید کننده جعبه چوبی در انتخاب اندازه دقت زیادی نموده و همان طور که مشاهده می کیند اندازه جعبه متناسب با محصول است سادگی و زیبای از مشخصات این جعبه چوبی می باشد شما تولید کننده هر محصولی باشید نیازمند به جعبه هستید و می توانید به کمک تولید کننده جعبه چوبی یک جعبه زیبا متناب با محصول خود داشته باشید و این تولید کننده جعبه چوبی است که کار ساخت جعبه را برای شما انجام می دهد نوع جعبه ای که توسط تولید کننده جعبه چوب ساخته میشود به نوع محصول شما بستگی دارد گاهی اوقات حتی با یک جعبه ساده نیز می توان یک بسته بندی فوق العاده داشت و این تولید کننده جعبه چوبی است که با خلاقیت خود می تواند کمک کند تا محصول شما بیشتر دیده شود پس حتما از نظرات تولید کننده جعبه چوبی برای داشتن یک جعبه چوبی با کیفیت استفاده کنید

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها