طراحی جعبه کادو

گاهی پیش می آید که برای هدیه دادن به کسی که دوستش دارید دست به خلاقیت می زنید و خودتان جعبه آن هدیه را آماده می کنید این کار موجب می شود که جعبه ای که مورد پسند خودتان هست را آنطور که دوست دارید بسازید.
ساخت و طراحی جعبه کادو از هنرهای قشنگی است که این روزها خیلی بکار می آید، خیلی وقتها دوست داریم هدیه ای که می دهیم خیلی خاص و نو باشد و ایده ای جدید داشته باشد.

این بستگی به سلیقه ما دارد که تا چه اندازه بتوانیم جعبه ای که دوست داریم را بسازیم در این مطلب می خواهیم ساخت جعبه کادویی را آموزش دهیم، این آموزش به ما کمک می کند به وسیله الگویی اقدام به ساخت جعبه های زیبا و شیک کنیم.
بدین صورت بهترین و زیباترین جعبه هدیه را در منزل با استفاده از مقوا و کاغذ رنگی و چسب بسازیم و از جعبه ای که ساختیم لذت ببریم.
روش ساخت جعبه های کادویی در خانه
برای ساخت و طراحی جعبه کادو احتیاج به یک الگوی صحیح و مناسب داریم، ابتدا طرح یا الگوی خودمان را روی یک تکه مقوا می کشیم توجه کنید که الگو را سمتی بکشیدکه قرار است درون جعبه کادو باشد بعد از کشیدن الگو آن را برش می زنیم و سپس محل خط چین هارا تا می زنیم تا شکل اصلی جعبه کادو بدست آید، بعد از چند بار کشیدن الگو ، برش و تا زدن به خوبی کار رایاد می گیرید و خیلی را راحت می توانید جعبه های زیبا آماده کنید.

فقط به این موضوع دقت داشته باشید که انتخاب، نوع و جنس مقوا و طرحی که روی آن می کشید و رنگ آن خیلی مهم است و کار شما را زیباتر می کند، برای تزیین آن می توانید از کاغذ های رنگی استفاده کنید و طرحی را به آن اضافه کنید.

حتی می توانید برای درست کردن جعبه های مکعبی از مقوا و کارتن های محکم استفاده کنید در این صورت جعبه شما زیباتر و محکم تر است و برای هدیه های سنگین مناسب است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها