لیزر چرم

برش و حکاکی چرم و پارچه یکی از مهم ترین کاربردهای لیزر است که می تواند تولید کنندگان صنعت لباس، کیف و کفش را یاری نماید.

بیشتر مواقع در توليد مصنوعات پارچه ای یا چرمي نياز به برش‌هاي زياد و متعدد وجود دارد. در حال حاضر اين برش ها غالبا به روش سنتي و از طريق دست يا دستگاه هاي ساده برش صورت مي‌گيرد مانند برش بر روی كيف، كفش، دستكش، انواع البسه چرمي، روكش مبلمان و…. اما در روش هاي سنتي امكان برش طرح هاي بسیار پيچيده و ظريف وجود ندارد، در صورتي كه با استفاده از دستگاه‌هاي ليزر مي توان طرح هاي بسيار پيچيده را نیز برش داد. همچنین در هنگام برش پارچه یا چرم با استفاده از ليزر مي توان چندين لایه چرم یا پارچه را بر روي هم قرار داده و همزمان برش داد.

کاربردهای عملی دستگاه های لیزر در برش پارچه و چرم به شرح زیر هستند:

 • برش چرم برای تولید کفش و کمربند
 • برش پارچه و چرم برای تولید روبالشی و رومیزی و …
 • برش چرم و پارچه با استفاده از ليزر واجد مزایای زير است:
 • امكان برش طرح هاي بسيار پيچيده
 • سرعت و سادگي تبديل طرح اوليه برش به محصول نهايي
 • سرعت بالاي برش به خاطر امكان برش همزمان چندين لايه چرم و پارچه
 • عدم نياز به الگو ي قالب ثابت براي برش چرم
 • لبه هاي برش خورده صاف و بدون زدگي
 • امكان برش با ظرافت و دقت بالا
 • برش و حکاکی لیزری بر روی چرم و فوم
 • برش و حکاکی چرم های طبیعی (چرم گاو، چرم میش، چرم بز و … ) و چرم های مصنوعی (فوم) تحول بزرگی در این صنعت بوجود آورده است.

مزایای برش و حکاکی چرم و فوم با لیزر :

 •  دقت و ظرافت حکاکی و برش
 •  امکان برش و حکاکی طرح های پیچیده
 •  تبدیل سریع ایده به طرح و طرح به محصول
 •  دور ریز خیلی کمتر در مقایسه با سایر روش ها
 •  کیفیت بهتر برش و حکاکی لیزری در مقایسه با سایر روش ها

کارهای قابل انجام :

 • تولید انواع کفش های مردانه، زنانه، صندل، دمپایی، کفی، گل و …
 • تولید انواع دستبند های چرمی
 • حکاکی آرم و نوشته روی هدایای چرمی، حکاکی روی انواع سررسید
 • تولید انواع کیف های زنانه، مردانه، جیبی و …
 • تولید انواع کمربند (برش و حکاکی)
 • تولید انواع کیف تبلت با چرم
 • تولید انواع روکش صندلی خودرو

جهت آگاهی از قیمت ها تماس بگیرید

دستگاه لیزر بسیار در صنایع چرم چون کیف و کمربند و کفش بسیار کارآمد است چون میتوان با این دستگاه به راحتی چرم را به هر اندازه که بخواهیم برش دهیم و حتی برش هایی که با دست بسیار سخت انجام میشود با آن به راحتی انجام دهی و هر طرحی که متناسب با آن محصول باشد بر روی آن محصول حک و برش دهیم.

بابرش لیزر روی چرم میتوانید دسبندهای زیبای رو درست کنید و ان را به عنوان هدیه به دوستان خود بدهید برش لیزر روی چرم باعث شده که تولید کنندگان در زمینه ساخت دستبند سرعت عمل بالی در زمینه برش و حکاکی روی ان داشته باشن و با استفاده از برش لیزرو یا خدمات برش لیزری روی چرم محصولات متفاوتی را بسازن و برش لیزر روی چرم تحول بزرگی در این زمینه به وجود اورده و تولید کنندگان با برش لیزری روی چرم محصولات خود را ارتقا بدهند و کارای متفاوتی را ایجاد کنند.

امروزه استفاده از دستبدهای چرم بیشتر از سایر دستبندها مورد توجه قرار گرفته واین توجه زیاد را میتوان گفت که به خاطر استفاده از لیزر در برش این متریال است.

برش لیزر روی چرم ویا همان خدمات برش لیزر روی چرم باعث شده که شما طرحهای متنوعی را روی چرم به وجود اوردید وبرش لیزر روی چرم انقلابی را در این صنایع به وجود اورده و شما میتوانید لوگوی هر شرکت را روی جاسوجی حک کنید که یکی از بهترین وسایل تبلیغاتی به حساب می اید و بسیار مورد پسند شرکتهاقرار گرفته است.

جاکلیدی های که با چرم ساخته میشوند، نیز از ابزارهای خوب تبلغاتی محصوب میشوند و میتوان با برش لیزر روی چرم ویا همان خدمات برش لیزر روی چرم لوگو و اسم شرکت خود را روی ان حک کنید و حک لوگو با برش لیزر روی چرم باعث ماندگاری این کالا میگردد و بهترین کادو تبلیغاتی محسوب میشود.

این این کادو به واسطه خدمات برش لیزر روی چرم خیلی ارزان و مقدور به صرفه است، شما میتوانید با خدمات برش لیزر هر طرح از جاسوجی را که مد نظر دارید را برش دهید و حک با استفاده از خدمات برش لیزر روی چرم ویا همان خدمات برش لیزر روی چرم بسیاز زیبا  میشود و میتوان لوگوی شرکت و یا اسم مغازه را حک نمود.

خدمات برش لیزر روی چرم ویا همان برش لیزری انقلابی را در صنعت چرم ایجاد کرده است تولید کننده کیف و کفش امروزه به راحتی میتواند با استفاده از خدمات برش لیزر روی چرم برشهای که قبلا بسیار سخت بود و گاهی غیر ممکن بود براحتی با استفاده از خدمات برش لیزر انجام میدهند. در گذشته اگر به خاطر انجام برش محدودیت در تولید داشت امروزه این مشکل بزرگ برایش حل شده است و با استفاده از خدمات برش لیزر روی چرم میتواند هر طرحی را روی کیف و کفش ایجاد نماید.

چرم از پرکابردترین متریالهای است که در صنایع دستی مورد استفاده قرار میگیرد ولی برش ان کار بسیار سختی است و یه خاطر گران بودن این متریال در صورت برش اشتباه تولید کننده صنایع دستی بسیار ضرر میکند و شما می توانید با استفاده از خدمات برش لیزر روی چرم به راحتی ان را برش دهیذ وفرق برش دست وبرش با استفاده از خذمات برش لیزر روی چرم را به راحتی تشخیص میدهید.

برش که با استفاده از خدمات برش لیزر ردی چرم انجام میشود بسیار دقیق است و هیچ اشتباهی صورت نمیگیرد برش چرم با دست بسیار کار سختی است و نمیتوان زیاد مانور داد ولی شما میتوانید با استفاده از خدمات برش لیزر روی چرم هر طوری را که بخواهید برش دهید طرحهای که قبلا بسیار سخت بود برش ان با استفاده از خدمات برش لیزر روی چرم با کمترین هزینه برش دهید.

از پرکابردترین خدماتی که میتوان درصنایع چرم دوزی مورد استفاده قرارگیرد میتوان برش لیزررا نام بردشما درگذشته نمیتوانستید به راحتی هر طرحی که مدنظرتون بود را روی چرم به وجود اورید شما میتوانید با استفاده از خدمات برش لیزر روی چرم ویا همان برش لیزر روی چرم هر طرحی را با کمترین هزینه وبا بالاترین کیفیت حک کنید و از دیگر کارهای که میتوان با استفاده از خدمات برش لیزر به وجود اورد میتوان به تابلوهای چرمی اشاره نمود که هر جمله ویا هر طرحی را روی چرم حک نماید و تابلوی خاصی را به وجود اورید.

برش لیزر روی چرم ویا همان خدمات برش لیزر روی چرم بسیار اسان ‏میتواند کالای که شما برای برش و حکاکی ان نیازمند.

نیروهای انسانی بسیار ‏و حرفه هستید را به تنهای و با بالاترین کیفیت برایتان برش دهد خدمات ‏برش لیزر روی چرم را میتوان بهترین ابزار برای این نوع خدمات دانست. ‏

صنایعی چون کیف و کفش که امروزه بسیار وابسته به این نوع خدمات گشته ‏و روح تازه ای را این صنایع دمیده در ایران به واسطه این ابزار یا همان ‏خدمات برش لیزر پیشرفت قابل توجه ای را میتوان در این صنایع دید خدمات ‏برش لیزر روی چرم میتواند با قابلیتی که دارد به شما برای تولید محصول ‏خاص و مشتری پسند کمک میکند.

با استفاده از خدمات برش لیزر روی چرم ویا همان برش لیزر روی چرم میتوانید به جای برش رویه و زیره کفش با تیغ که به سختی انجام میشود و به مهارت بسیاری نیاز دارد این برش را انجام دهید.

خدمات برش لیزر روی چرم و یا همان برش لیزری به راحتی طرحهای خاص و مشتری پسند شما را روی کفش ایجاد میکند، به طوری که باعث زیبا شدن و متفاوت شدن کار شما میگردد.

شما با استفاده از خدمات برش لیزرروی چرم ویا همان برش لیزر روی چرم میتوانید به راحتی هر چه تمام تر باعث فروش بیشتر محصولات خود گردید با استفاده از برش لیزر روی چرم میتوانید، در هزینه های خودتان هم صرفه جویی کنید به طوری که کمترین پرت کار داشته باشد با استفاده از خدمات برش لیزر روی چرم زیباترین رویه های کفش را ایجاد نماید.

تولید کننده کیف وکفش عزیز شما میتوانید با استفاده از خدمات برش لیزر روی چرم ویا همان برش لیزری روی محصول خود هر طرحی که مایل باشید را حک کنید و با بالاترین کیفیت موجود محصولی تولید کنید که بیشتر مورد پسند مشتریان قرار گیرد.

از مهم ترین ویژگی خدمات برش لیزر روی چرم سهولت و دقت در برش نام برد خدمات برش لیزر روی چرم ویا همان برش لیزر روی چرم به تولیید کیف و کفش کمک بساری نموده وخدمات برش لیزر روی چرم تحولی را در این تولید به وجود اورده و باعث گشته که تولید کنندگان در این دوره زمانی در زمینه تولید روز به روز پیشرفت نمایند.

گاهی با استفاده از خدمات برش لیزر روی چرم به روزتر نیز باشند زیرا تولید کنندگان کیف و کفش میتوانند طرحهای خود را با استفاده از خدمات برش لیزر روی چرم برش ویا حک کنند.

با استفاده از خدمات برش لیزر روی چرم و یا همان برش لیزری میتوان حتی به اندازه چند میلمتر روی چرم حک نمود.

با بالاترین کیفیت و دقت خدمات برش لیزر روی چرم میتواند هم طرح مد نظر شما را برش دهد و هم حک نماید و تلفیق حک وبرش روی چرم بسیاز زیبا میشود که این کار با استفاده از خدمات برش لیزر امکان پذیر است واز ویژگی های دیگر خدمات برش لیزر روی چرم این را میتوان نام برد که حک وبرش حتی چند میلمتر از دقت بالای برخوردار است.

کفشهای که با استفاده از خدمات برش لیزر روی چرم برش میخورد بسیار مورد پسند تولید کنندو این نوع کفشها گشته است به طوری که تولید کنندگان کفش بسیار به این نوع خدمات رو اوردن و خدمات برش لیزر روی پرم برای انها بسیار کاربرد داشته استبه طوری که با استفاده از خدمات برش لیزر روی چرم میتوانند طرحهای خود را برش ویا حک کنند.

حکی که با استفاده از خدمات برش لیزر روی چرم بر روی کفش زده میشود بسیار با کیفیت است و استفاده از خدمات برش لیزر روی چرم در بین کفاشها و یا همان تولید کنندگان کفش مورد استفاده گشته است و دیلی که صنعت کفش سازی ه این نوع خدمات یعنی همان خدمات برش لیزر روی چرم رو اورده این است که با کمترین هزینه وبابالاترین کیفیت چرم شما را برش میدهد.

از دیگر محصولاتی که با استفاده از خدمات برش لیزرچرم ساخته میشود کیف چرمی است به طوری که تولید کنندگان کیفهای چرمی بسیار از خدمات برش لیزر چرم استفاده میکنند و این کار باعث پیشرفت انها در این زمینه شده است خدمات برش لیزر چرم باعث گشته که برند انها شناخته تر شود و تنوع محصولات هم زیاد تر شود و مشتریان رغبت بیشتری برای خرید محصولات داشته باشند.

با استفاده از خدمات برش لیزر پرم میتوان بر روی کیفهای در سایزهای مختلف طرحهای مختلفی حک کرد و حکاکی لیزر روی چرم کار شما را زیبا تر میکند وشما با استفاده از خدمات برش لیزر روی چرم کیف ساده خود را زیباتر میکنید و این کار فقط با استفاده از خدمات برش لیزر روی چرم امکان پذیر است و تلفیق حک وبرش در کیف چرمی کار را زیباتر میکند.

خدمات برش لیزر چرم

خدمات برش لیزر (خدمات برش لیزر چرم) ایرادهای که روش داقی ایجاد میکرد را ندارد کمرنگ شدن طرح ویا واضح نبودن کار واستفاده از خدمات برش لیزر(خدمات برش لیزر چرم) باعث شده که تعداد زیادتری از محصول چرمی را حک بزنید شما با روش داغی فقط میتوانید یک سایز را حک کنید. ولی با استفاده از خدمات برش لیزر(خدمات برش لیزر چرم ) سایزهای مختلفی را میتوانید حک کنید و زیبای خاصی به محصول خود ببخشید و از رقابت از رقبا عقب نیفتید و بتوانید محصول با کیفیت تولید کنید و این کار را فقط میتوان با استفاده از خدمات برش لیزر(خدمات برش لیزر چرم) امکان پذیر است.

از دیگر محصولاتی که میشود با استفاده از خدمات برش لیزر(خدمات برش لیزر چرم)میتوان ساخت حک لوگو بر روی چرم است.

این کار برای برندینگ ویا نشان دادن بهتر اسم برند شما مورد استفاده قرارمیگیرد که ان را در اندازه های مختلفی میسازند و این کار تنها با استفاده از خدمات برش لیزر(خدمات برش لیزر چرم)ساخته میشود وبه غیر از ان نمیتوان با ابزار دیگری برش دقیق داد.

احتمالا با این نوه محصول حتما برخورد کرده اید و این نوع محصول تبلیغ خوبی برای کالای شما میباشدو میبنید که خدمات برش لیزر (خدمات برش لیزر چرم) دارد همه گیر میشود وبه تمامی اصناف سرویس میدهد و حتی باعث پیشرفت انها نیز شده است به همین دلیل این نوع خدمات برش لیزر(خدمات برش لیزر چرم) از اهمیت بالای در بین تولید کنندگان دارد و خدمات برش لیزر پیشرفت شما را تضمین میکند.

میتوانید قبل از استفاده از خدمات برش لیزر (خدمات برش لیزر چرم) تحقیق کنید که خدمات برش لیزر (خدمات برش لیزر چرم) ان قدری که شما از ان توقع ادرید میتواند نیاز شما را برطرف کند و میتواند برشهای دقیق با سرعت بالا برای شما ایجاد کند برای این کار چند نمونه را برای تست با استفاده از خدمات برش لیزر (خدمات برش لیزر چرم) برش دهید.

حتما بعد این کار متوجه خواهید شد، که چقدر خدمات برش لیزر به کار شما سرعت و دقت میدهد و حتما خدمات برش لیزر جزوه اولین گزینه های خواهد شد که شما از ان استفاده میکنید و برای تست حک میتوانید لوگوی تولیدی خود را روی چرم با استفاده از خدمات برش لیزر ایجاد کنید و حتما دیگر از روش داغی برای حک کردن استفاده نمیکند و به استفاده از خدمات برش لیزر(خدمات برش لیزرچرم) رو خواهید اورد.

امروزه برای کیفهای سفارشی چرم نوشته ای را روی کیف ویا داخل ان حک میکنند و باعث میگردد که یک هدیه ماندگار باشد و برای این کار میتوانید با استفاد از خدمات برش لیزر(خدمات برش لیزری چرم) این کار انجام دهید و حتی متوان چهره و یا عکس را هم به راحتی با استفاده از خدمات برش لیزری (خدمات برش لیزری چرم) این کار را انجام داد.

حکاکی لیرزی که با استفاده از خدمات برش لیزر انجام میشود بسیار کاربرد در صنایع چرم دارد و بهترین روش برای ماندگار تر کردن هدیه شما است و علاوه بر کارهای سفارشی که فقط برای یک شخص استفاده میشود.

میتوان با استفاده از خدمات برش لیزری چرم طرحهای مختلفی را به صورت تعداد ساخت خدمات برش لیزری چرم تنوع ساخت محصولات را در این صنایع بالا برده و باعث شده که مشتریان بیشتری را جذب کند و میتوان با استفاده از خدمات برش لیزر چرم تولید و کیفیت محصولات خود را بالا ببریم و در نتیجه فروش بیشتری را هم انجام دهیم و از تولید محصولات با کیفیت لذت ببریم.

خدمات برش لیزر چرم

شما میتوانید با استفاده از خدمات برش لیزر ( خدمات برش لیزری چرم ) طرحهای زیبای خود را روی چرم ایجاد کنید و فرقی هم نمیکند که برش باشد ویا حک خدمات برش لیزری (خدمات برش لیزری چرم) این را به راحتی و با کمترین زمان وبا بالاترین کیفیت برای شما انجام میدهد.

حتما برای انجام خدمات برش لیزری (خدمات برش لیزری چرم) با مجموعه کار کنید که از تجربه کافی برخوردار باشند زیرا متریال چرم بسیار گران قیمت است و اگر مجموعه که شما با ان کار میکنید از تجربه کافی بر خوردار نباشند شما بسیار ضرر خواهید کرد خدمات برش لیزر (خدمات برش لیزری چرم) کاری است که بسیار تولید کنندگان که از متریال چرم استفاده میکنند.

نیازمند به ان هستن و کمک زیادی به این تولید کنندگان میکند سعی کنید برای یک بار هم شده از خدمات برش لیزر(خدمات برش لیزری چرم) استفاده کنید.

میتوانید با استفاده از خدمات برش لیزری(خدمات برش لیزری چرم) کمربندهای شیک بسازید تمام برش طرح بالا با استفاده از خدمات برش لیزری(خدمات برش لیزری چرم) انجام شده است میتوانید به کمک برش لیزر روی چرم طرحهای زیبای خود را برش دهید.

امروزه به کمک خدمات برش لیزری (خدمات برش لیزری چرم) محدودیتی در برش طرح وجود ندارد وبرش لیزر روی چرم کمک میکند تا به راحتی هر چه تمام تر طرحهای که برش ان با دست برای ما سخت است با کمک خدمات برش برش لیزری (خدمات برش لیزری چرم) برش دهیم.

نمونه چرمی که مشاهده میکنید با استفاده از خدمات برش لیزر(خدمات برش لیزری چرم) برش خورده است میتوانید به راحتی هر طرحی که مد نظر دارید را روی چرم مصنوعی ویا طبیعی ایجاد کنید.

میتواند با استفاده از برش لیزر روی چرم حک بزنید ویا با استفاده از خدمات برش لیزری(خدمات برش لیزری چرم) برش بزنید از انجا که چرم جزء متریالهای گران قیمت است حتما جهت انجام خدمات برش لیزر(خدمات برش لیزری چرم) پیش کسی بروید که تجربه زیادی را در این مورد داشته باشد.

میتوانید با استفاده از خدمات برش لیزری چرم به راحتی روی کیف چرم ویا هر محصول چرمی دیگری حک بزنید ومحصول چرمی خود را زیباتر کنید. برش لیزر روی چرم کمک میکند تا محصول چرمی شما زیباتر شود وبتوانید با استفاده از برش لیزری محصول خود را بهتر بفروشید.

خدمات برش لیزر بهترین وسیله برای دیزاین کیف چرمی شما است همان طور که مشاهده میکنید، میتوانید با کمک خدمات برش لیزری چرم هر عکسی که بخواهید را روی کیف چرمی خود حک کنید و خدمات برش لیزر کمک میکند که محصول شما از سادگی تبدیل به یک محصول زیبا گردد.

چه محصولاتی را با استفاده از برش لیزری چرم می توان تولید کرد

بگذارید قبل از ان‌که بخواهم در مورد محصولاتی که می توان با استفاده از برش لیزری چرم برش داد صحبت کنم در این مورد با شما صحبت کنم که اصلا چه ابزارهای برای برش چرم وجود دارد قبل از ان که برش لیزری چرم به وجود اید برش را با استفاده از یک ابزار تیز مانند تیغ برش می دادن و این طوری به این صورت انجام میشد که اول طراح رابه کمک یک الگو  روی چرم می چسباندن و سپس با یک تیغ تیز ان را برش می دادن این نوع روش برش از قدیم‌تا به امروز وجود داشته و داردو برای برش باید بسیار در این زمینه مهارت داشته باشید تا بتوانید طرح مدنظر را برش دهید و در این روش پرت و یاضایعات کار زیاد است و یک‌روش بدون استفاده از ابزاری خاصی می توانید طرح مدنظر خود را به راحتی برش دهید روش دیگری نیز وجود دارد که باساخت یک قالب که این قالب لبه های تیزی دارد و می توانید به کمک یک پرس چرم خود را برش دهید معمولا برای چرم‌مصنوعی استفاده میشود و در صنعت کفش سازی بسیار کار اماد بوده و تعداد برش به‌تعداد قالب ساخته شده و ظرفیت دستگاه بستگی دارددو این روش ضعف های دارد کخ می خواهم در مورد ان با شما صحبت کنم مهم ترین ضعف این نوع این است که برای هر کاری حتما باید قالب ان ساخته شود تا بتوانید طرح مدنظر خود را برش دهید و به مرور زمان قالب که همان تیغ کند شده و کاربردی که قبلا داشته را نخواهد داشت و برای هر قطعه به طور جداگانه باید قالبی بسازید حالا می خواهم در مورد خدماتی صحبت کنم که امروزه تبدیل به راه مناسب برای برش متریالی چون چرم شده است شما می توانید هر طرحی که مدنظر دارید را به کمک برش لیزری چرم برش دهید می خواهم‌ور مورد یک محصول چرمی که با استفاده از برش لیزری برش داده شده صحبت کنم و تفاوت ساخت ان را با دست برایتان توضیح بدهم مثلا می خواهید یک‌کیف چرمی بسازید اولین‌کاری که می کنید جنس که قرار است برای ساخت کیف چرمی انتخاب کنید را در نظر می گیرید خوب یا می توانید از چرم‌طبیعی استفاده کنید و یا چرم مصنوعی ان به شما مربوط می شود که چه نوع متریالی را انتخاب کنید اول کمی در مورد این‌متریال ها صحبت کنیم که کدام نوع متریال برای ساخت کیف چرمی مناسب است اصولا برای ساخت کیف چرمی از چرم طبیعی استفاده می کنند دلیل این‌که از چرم طبیعی برای ساخت کیف استفاده می کنند این است‌که مشتریان رقبت بیشتری به خرید دارند یعنی کیف های که از  جنس چرم طبیعی هستن بیشتر مورد پسند قرار می گیرد تا چرم مصنوعی ولی این نیست که از چرم مصنوعی استفاده نشود برای ان که کیف و یا همان محصول شما با قیمت مناسبی به بازار عرضه شود از تلفیق چرم طبیعی و مصنوعی برای ساخت کیف استفاده میشود به طوری قسمت های بیرونی کیف از چرم‌طبیعی است و قسمتهای داخل ان از چرم‌مصنوعی ساخته میشود در زمینه ساخت چرم مصنوعی پیشرفت های زیادی شده به طوری که چرم مصنوعی دیگر قابل شناسای از چرم طبیعی نیست و اگر کسی که اشنای نداشته باشد از این متریال نمی تواند تشخیص دهد که کدام چرم طبیعی بوده و کدام چرم مصنوعی است و به طوری کلی چرم مصنوعی توانسته جایگزین خوبی برای چرم طبیعی باشد و تنوع زنگ بالای می تواند کمک زیادی به شما برای ساخت محصولات کند خوب برفرض شما اموزش دیده اید و می خواهید یک کیف چرمی بسازید و ان را با دست بدوزید در قدیم برای این کار بعد از ساختن الگو و قرار دادن روی چرم و برش دادن قطعات باید قسمتهای که قرار بود دوخته شود با درفش سوراخ میشد تا می توانستید ان را بدوزید که این کار بسیار سخت و زمان بر بود و زمانی زیادی را از شما می گرفت تا بتوانید یک کیف را بسازید و نمی توانستید مانور زیادی در این کار دهید منظور من از مانور ساخت یک کیف خاص است حالا این مدل ساخت را با روش دیگری می خواهیم مقایسه کنیم اول متریال خود را انتخاب می کنید سپس طرح مدنظر خود را در یک برنامه طراحی طراحی می کنید و سپس با استفاده از برش لیزری چرم ان را برش می دهید یکی از مزیت های بزش لیزری چرم این است که حتی سوارخ های که با درفش ایجاد میشد را هم می توانید با استفاده از برش لیزری چرم ایجاد کنید یکی از مزیت های که بسیار به کمک شما خواهد امد ایجاد حک روی چرم است که با کم کردن قدرت و بالا بردن سرعت می توانید  روی چرم حک بزنید در قدیم برای حکاکی روی چرم از داغی استفاده می کردن خوب حالا داغی چیست و به چه کار می اید و چگونه می توان با استفاده از داغی طرحی را روی چرم حک کرد روش کار اسان است به این طریق که شما طرح مدنظر خود را به قالب ساز می دهید و بعد از ان که قالب ساخته شد ان را در حرارت معینی قرار می دهید وقتی خوب داغ شد روی قسمتی که قرار است طرح مدنظر ایجاد شود قرار می دهید و بعد از چند ثانیه ان را بر می داریم داغی بیشتر برای ایجاد لوگو روی بدنه محصول استفاده میشود و نمی توان زیاد روی ان‌مانور داد و حتما برای هر طرح قالبی باید داشت تا بتوان بر طرح‌مدنظر را روی چرم ایجاد کرد ووطریقه زدن و یا ایجاد ان روی چرم هم نیازمند به تمرین دارد و اگر می خواهید روی چرم هر طرحی که مدنظر دارید را حک کنید راه دیگری را می خواهم برایتان توضیح دهم‌ان هم این است که به کمک برس لیزری چرم می توانید طرح مدنظر خود را حک کنید حالا شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که چطوری می توان این‌کار را انجام داد برای برش لیرزی چرم باید سرعت و قدرت دستگاه را تنظیم کنید سرعت کم باشد و قدرت زیاد و حالا می خواهید طرحی را به کمک برش لیزری چرم حک کنید این کار را با استفاده از کم کردن قدرت و با بالا بردن سرعت می توانید انجام دهید و حالا می خواهید طرحی را روی چرم حک کنید چیکار باید کنید اول طرح را با استفاده از نرم افزار طراحی می کنید و سپس ان را به دستگاه انتقال می دهید و با تنظیم کردن دستگاه می توانید به راحتی طرح مدنظر خود را حک کنید شما می توانید به کمک این روش هر طرحی را با اندازه دلخواه خود روی چرم حک کنید و حکاکی کردن روی چرم باعث نیشود محصولی که متریال ان چرم است زیباتر شود و یکی از بهترین کارها برای زیبا کردن محصدلی که می تواند کیف و کفش و یا هر محصول چرمی دیگری باشد استفاده از همین روش است و از این روش بسیار استفاده میشود و کسانی که از این روش استفاده کرده اند از ان راضی هستن و به کلی استفاده از برش لیزری چرم باعث  رونق این شغل و حرفه شده است و استفاده از ان باعث شده محصولات با کیفیت تری ساخته شود و هر طرحی که مدنظر تولید کننده است به کمک برش لیزری چرم ایجاد شود از کوچکترین تا بزرگترین طرح ها را می توان با استفاده از برش لیزری چرم ایجاد کرد محصولاتی چون کیف و کفش جاسویچی و از این قبیل محصولات به کمک این نوع برش راحت تر ساخته میشود

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها